Bine ati venit pe forumu nostru plin de culoare si voie buna.
Pentru a ne ajuta sa ne marim comunitatea va rugam sa va inregistrati !
O zi buna va doresc pe forum si succes la cat mai multe posturi.

Atentie, nu folositi Internet Explorer 6-7 [ nici 8 nu ar trebui, dar merge ] , folositi Mozilla pentru o buna vizualizare a forumului.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bine ati venit pe forumu nostru plin de culoare si voie buna.
Pentru a ne ajuta sa ne marim comunitatea va rugam sa va inregistrati !
O zi buna va doresc pe forum si succes la cat mai multe posturi.

Atentie, nu folositi Internet Explorer 6-7 [ nici 8 nu ar trebui, dar merge ] , folositi Mozilla pentru o buna vizualizare a forumului.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Conectare

Mi-am uitat parola

Subiecte similare
    Admin on-line
    Mihaela

    Ana Maria

    Cine este conectat?
    În total sunt 3 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 3 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

    Nici unul

    Recordul de utilizatori conectați a fost de 141, Mar Feb 01, 2011 3:33 am
    Ultimele subiecte
    » IMBRACAMINTE COPII IMPORT THAILANDA HAINE ARAMIS
    Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Iun 28, 2011 10:49 am Scris de tavibkk

    » ce am gatit azi
    Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Iun 07, 2011 8:09 pm Scris de ShopKids

    » Haine copii
    Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Iun 07, 2011 7:48 pm Scris de ShopKids

    » Bijuterii UNICAT - realizate manual
    Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Mai 30, 2011 4:35 pm Scris de eOti

    » Premiatii concursului
    Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Mai 10, 2011 2:26 pm Scris de sandy

    » Alexia-Diana Basceanu
    Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Mai 10, 2011 2:26 pm Scris de sandy

    » hainute copii de firma outlet si second hand
    Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Mai 09, 2011 5:56 am Scris de ianismagazin

    » Album MARA
    Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Mai 04, 2011 7:34 pm Scris de teodoraion

    » La Multi Ani Ana!!
    Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Apr 19, 2011 2:38 am Scris de alinagherman

    » 3 lucruri care ne sperie
    Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Apr 06, 2011 10:37 pm Scris de sandy

    Mai 2024
    LunMarMierJoiVinSamDum
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  

    Calendar Calendar

    Stiri

    Terapie on-line


    New sponsor










    handmade,sourire des couleurs,zambetul culorilor
    Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 2466r05


    Sponsori


    Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari

    +9
    bebelusha18
    alinagherman
    ceva_dulce
    kristina
    madamio
    zana_ale
    raruta
    oltea
    Mihaela
    13 participanți

    Pagina 3 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

    In jos

    Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 Empty Re: Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari

    Mesaj Scris de raruta Dum Apr 25, 2010 10:18 pm

    Lui Rares ii dau sa bea lapte de vaca de la varsta de 1 an si jumatate. Din cauza unei enterocolite foarte urate la varsta de 8 luni am fost nevoita sa nu il mai alalptez. I-am dat lapte Nan pana la 1 an si jumatate si apoi lapte de vaca.Vigantolul i l-am dat pana la 2 ani in ultimele luni medicul pediatru mi-a recomandat sa-i cresc numarul de picaturi de la 2 la 10.

    Si ce as putea sa fac in cazul acesta?
    raruta
    raruta
    Mamica admin.
    Mamica admin.

    Varsta : 43
    Localizare : PISCU
    Job/Fun : bibliotecar scolar
    Stare de spirit : vesela,energica , comunicativa
    Despre noi : Rares-Valentin este minunea pe care am asteptat-o ceva timp. Acum el este centrul universului nostru.
    Inscriere : 29/10/2008
    Nr. mesaje : 6082

    Sus In jos

    Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 Empty Re: Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari

    Mesaj Scris de zana_ale Dum Apr 25, 2010 10:54 pm

    Fa-i niste analize sa vezi cum sta cu Calciu. Asa se poate vedea daca acesta e cauza...
    Si daca inca mai folosesti biberonul,renunta la el.
    zana_ale
    zana_ale
    Medic generalist
    Medic generalist

    Varsta : 42
    Localizare : fagaras
    Job/Fun : medic rezident medicina de urgenta
    Stare de spirit : optimista,poate prea optimista :)
    Nume poznas : mihaela si alexandra
    Inscriere : 04/01/2009
    Nr. mesaje : 140

    http://www.aloe-vera-forever.ro

    Sus In jos

    Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 Empty Re: Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari

    Mesaj Scris de zana_ale Lun Apr 26, 2010 1:04 pm

    O saptamana frumoasa va doresc! love kiss
    zana_ale
    zana_ale
    Medic generalist
    Medic generalist

    Varsta : 42
    Localizare : fagaras
    Job/Fun : medic rezident medicina de urgenta
    Stare de spirit : optimista,poate prea optimista :)
    Nume poznas : mihaela si alexandra
    Inscriere : 04/01/2009
    Nr. mesaje : 140

    http://www.aloe-vera-forever.ro

    Sus In jos

    Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 Empty Re: Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari

    Mesaj Scris de raruta Lun Apr 26, 2010 2:30 pm

    Am o intrebare: stiu ca la Forever erau niste multivitamine. Se pot administra copiilor de la 2 ani? Ca as incerca si cu tratamente naturiste ca tare am un copil bolnavicios.
    raruta
    raruta
    Mamica admin.
    Mamica admin.

    Varsta : 43
    Localizare : PISCU
    Job/Fun : bibliotecar scolar
    Stare de spirit : vesela,energica , comunicativa
    Despre noi : Rares-Valentin este minunea pe care am asteptat-o ceva timp. Acum el este centrul universului nostru.
    Inscriere : 29/10/2008
    Nr. mesaje : 6082

    Sus In jos

    Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 Empty Re: Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari

    Mesaj Scris de zana_ale Lun Apr 26, 2010 7:01 pm

    Da,se pot da atata timp cat copilul mesteca. Sunt vitamine masticabile care sunt special concepute pt cei mici si au fitonutrienti (acele substante care le gasim in fructe si legume coapte natural in primele 24 de ore de la coacere).https://distrib.foreverliving.com/cms/downloads/Forever-Kids.pdf- fisa lor
    Asigură necesarul zilnic de vitamine: A, C, D, E, complex B, acid folic, minerale: calciu, magneziu, zinc, cupru, mangan, precum şi extracte vegetale din mere, brocoli, varză, morcovi, citrice, merişor, spanac şi roşii.


    Eu iti recomand sa le administrezi impreuna cu gelul de aloe cu gust de piersici special pt cei mici https://www.foreverliving.com/cms/downloads/Aloe_Bits_N_Peaches.pdf

    Uite de ce recomand mereu acest gel :
    Orice terapie îsi propune direct sau indirect detoxifierea si curatirea organismului. Consumând gelul de Aloe vera stabilizat care nu contine apa în adaos, oferit de FLP, beneficiati de toate efectele benefice ale unei detoxifieri rapide si perfect agreate de organism. Produsul a primit avizul de calitate în 1986 din partea
    Consiliului Stiintific International de Aloe (IASC). Despre mecanismele sale de actiune va recomandam sa reveniti asupra prezentarii efectelor plantei miracol Aloe vera aflate la începutul acestei lucrari.
    În urma studiilor mentionate anterior cât si ca urmare a experientei directe cu acest produs s-au constatat efectele gelului de Aloe vera ca:
    Imunostimulator: da un urias impuls sistemului imunitar, crescând rezistenta organismului (în caz de alergii diferite, astm bronsic, boli imunitare, boli tumorale)
    Detoxifiant: ajuta la detoxifierea organismului, aceasta purificare mergând pâna la nivel celular. Datorita acestui fapt a fost supranumit „detergentul tubului digestiv”.
    Regleaza metabolismul actionând în felul urmator: curata si în acelati timp alimenteaza organismul
    Se dovedeste foarte util si în cazuri de osteoporoza, în probleme articulare, reumatice.
    Stimuleaza regenerarea tesuturilor dovedindu-se extrem de eficient în caz de afectiuni ale pielii, varice, hemoroizi, ulcer gastro-duodenal, probleme acute si cronice ale intestinului subtire si gros, regenerarea ficatului si a celorlalte organe interne.
    Si-a dovedit eficacitatea, asa cum am mai mentionat, în cazul bolilor cardiovasculare, ateroscleroza, în hipercolesteronemie, tensiune arteriala, hiperglicemie (diabet zaharat).
    Îmbunatateste starea fizica si psihica cu efecte majore în: depresie, stres, tulburari de somn, dezobisnuire de alcool, tutun si drog, perioada de convalescenta dupa boli, operatii, nastere. Pentru omul sanatos asigura o
    conditie fizico-psihica generala excelenta, fortifica organismul.
    Antiinflamator, antibacterian, antiviral.
    Grabeste epitalizarea.
    Astringent, analgezic,antitusiv.
    Germicid, fungistat, antihelmitic.
    zana_ale
    zana_ale
    Medic generalist
    Medic generalist

    Varsta : 42
    Localizare : fagaras
    Job/Fun : medic rezident medicina de urgenta
    Stare de spirit : optimista,poate prea optimista :)
    Nume poznas : mihaela si alexandra
    Inscriere : 04/01/2009
    Nr. mesaje : 140

    http://www.aloe-vera-forever.ro

    Sus In jos

    Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 Empty Re: Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari

    Mesaj Scris de raruta Mier Apr 28, 2010 12:44 pm

    Primul pas l-am facut! Am renuntat la biberon. E mai greu, sar trecem peste asta noi. Sunt o cunoascatoare a produselor de aloe vera de la Forever ptr ca le-am folosit. Sut foarte bune, chiar miraculoase as putea zice!
    raruta
    raruta
    Mamica admin.
    Mamica admin.

    Varsta : 43
    Localizare : PISCU
    Job/Fun : bibliotecar scolar
    Stare de spirit : vesela,energica , comunicativa
    Despre noi : Rares-Valentin este minunea pe care am asteptat-o ceva timp. Acum el este centrul universului nostru.
    Inscriere : 29/10/2008
    Nr. mesaje : 6082

    Sus In jos

    Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 Empty Re: Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari

    Mesaj Scris de zana_ale Mier Apr 28, 2010 1:21 pm

    Felicitari pt acest pas! Este unul foarte important! ningee

    Ma bucur sa aud ca ati folosit produsele si sper sa o faceti in continuare.
    O zi buna!
    zana_ale
    zana_ale
    Medic generalist
    Medic generalist

    Varsta : 42
    Localizare : fagaras
    Job/Fun : medic rezident medicina de urgenta
    Stare de spirit : optimista,poate prea optimista :)
    Nume poznas : mihaela si alexandra
    Inscriere : 04/01/2009
    Nr. mesaje : 140

    http://www.aloe-vera-forever.ro

    Sus In jos

    Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 Empty Re: Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari

    Mesaj Scris de raruta Vin Mai 07, 2010 2:27 am

    Incepand de lunea aceasta mai am o problema. Lui Rares ii curg ochisorii. Prima data am zis ca eun curent, dar nu prea imi place cum arata. Am inceput sa-l sterg cu ceai de musetel. Am inteles ca musetelul nu prea este indicat! Ce parere aveti?
    raruta
    raruta
    Mamica admin.
    Mamica admin.

    Varsta : 43
    Localizare : PISCU
    Job/Fun : bibliotecar scolar
    Stare de spirit : vesela,energica , comunicativa
    Despre noi : Rares-Valentin este minunea pe care am asteptat-o ceva timp. Acum el este centrul universului nostru.
    Inscriere : 29/10/2008
    Nr. mesaje : 6082

    Sus In jos

    Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 Empty Re: Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari

    Mesaj Scris de zana_ale Vin Mai 07, 2010 1:16 pm

    Ma gandeam ca somez saptamana asta... angel

    Probabil ca baietelul tau are conjuctivita - este o inflamatie a mucoasei pleoapelor (tesutul subtire situat pe fata posterioara a pleoapelor cu rol in apararea si mentinerea umeda a globului ocular).

    Trebuie sa se evite ,pe cat posibil, ca cel mic sa se frece la ochi, sa se spele cat mai des cu apa si sapun.

    Sterge secretiile cu un tampon steril de 2 ori pe zi cu ceai de musetel. Este foarte bun.
    zana_ale
    zana_ale
    Medic generalist
    Medic generalist

    Varsta : 42
    Localizare : fagaras
    Job/Fun : medic rezident medicina de urgenta
    Stare de spirit : optimista,poate prea optimista :)
    Nume poznas : mihaela si alexandra
    Inscriere : 04/01/2009
    Nr. mesaje : 140

    http://www.aloe-vera-forever.ro

    Sus In jos

    Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 Empty Re: Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari

    Mesaj Scris de raruta Dum Mai 09, 2010 2:45 pm

    Ati avut dreptate. Rares are conjunctivita. Mi-a dat picaturi, pe care ma chinui sa i le pun si acum parca e mai bine! Multumesc de sfat!
    raruta
    raruta
    Mamica admin.
    Mamica admin.

    Varsta : 43
    Localizare : PISCU
    Job/Fun : bibliotecar scolar
    Stare de spirit : vesela,energica , comunicativa
    Despre noi : Rares-Valentin este minunea pe care am asteptat-o ceva timp. Acum el este centrul universului nostru.
    Inscriere : 29/10/2008
    Nr. mesaje : 6082

    Sus In jos

    Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 Empty Re: Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari

    Mesaj Scris de zana_ale Lun Mai 10, 2010 12:52 am

    Cu multa placere.
    Sanatate!
    zana_ale
    zana_ale
    Medic generalist
    Medic generalist

    Varsta : 42
    Localizare : fagaras
    Job/Fun : medic rezident medicina de urgenta
    Stare de spirit : optimista,poate prea optimista :)
    Nume poznas : mihaela si alexandra
    Inscriere : 04/01/2009
    Nr. mesaje : 140

    http://www.aloe-vera-forever.ro

    Sus In jos

    Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 Empty Re: Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari

    Mesaj Scris de oltea Joi Mai 20, 2010 2:18 am

    Am si eu o intrebare: atunci cand copilasul este racit, este bine sau nu sa faca baie? Cred ca suna putin stupid intrebarea, dar o las oricum.
    oltea
    oltea
    Mamica moderator
    Mamica moderator

    Varsta : 55
    Localizare : brasov
    Job/Fun : cel mai nou job al meu: mami / sudoku
    Stare de spirit : ok
    Inscriere : 05/01/2009
    Nr. mesaje : 2419

    Sus In jos

    Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 Empty Re: Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari

    Mesaj Scris de bebelusha18 Joi Mai 20, 2010 2:32 am

    sigur ca poate sa faca baie.... sunt unele boli...cum e varsatul de vant in care se evita spalatul pentru a nu traumatiza bubitele...dar in rest nu e problema..
    bebelusha18
    bebelusha18
    Mamica cu experienta
    Mamica cu experienta

    Varsta : 41
    Localizare : iasi
    Job/Fun : medic / multe
    Stare de spirit : happy
    Despre noi : momentan doar eu cu iubitul
    Nume poznas : andreea si gabi
    Inscriere : 16/08/2009
    Nr. mesaje : 472

    Sus In jos

    Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 Empty Re: Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari

    Mesaj Scris de zana_ale Joi Mai 20, 2010 6:20 pm

    Nu e o problema, poti sa-i faci baie, chiar e recomandat sa fie un pic mai fierbinte decat de obicei, dar ai mare grije sa nu stea cu piciorusele goale pe jos sau ca parul ud. Mai bine usuca-l cu feonul.
    zana_ale
    zana_ale
    Medic generalist
    Medic generalist

    Varsta : 42
    Localizare : fagaras
    Job/Fun : medic rezident medicina de urgenta
    Stare de spirit : optimista,poate prea optimista :)
    Nume poznas : mihaela si alexandra
    Inscriere : 04/01/2009
    Nr. mesaje : 140

    http://www.aloe-vera-forever.ro

    Sus In jos

    Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 Empty Re: Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari

    Mesaj Scris de oltea Vin Mai 21, 2010 4:01 am

    Multumesc pentru raspunsuri. Adevarul este ca i-am facut baie. Dar ma tot intrebam daca nu ii prelungesc raceala asa. N-am stiut ca este bine sa fie mai fierbinte si i-am facut la temperatura obisnuita. Stiam doar ca poate fi cu doua grade mai jos decat temperatura corpului atunci cand are febra.
    oltea
    oltea
    Mamica moderator
    Mamica moderator

    Varsta : 55
    Localizare : brasov
    Job/Fun : cel mai nou job al meu: mami / sudoku
    Stare de spirit : ok
    Inscriere : 05/01/2009
    Nr. mesaje : 2419

    Sus In jos

    Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 Empty Re: Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari

    Mesaj Scris de zana_ale Vin Mai 21, 2010 10:12 pm

    daca e mai fierbinte, transpira, ceea ce e un lucru excelent in raceala.
    zana_ale
    zana_ale
    Medic generalist
    Medic generalist

    Varsta : 42
    Localizare : fagaras
    Job/Fun : medic rezident medicina de urgenta
    Stare de spirit : optimista,poate prea optimista :)
    Nume poznas : mihaela si alexandra
    Inscriere : 04/01/2009
    Nr. mesaje : 140

    http://www.aloe-vera-forever.ro

    Sus In jos

    Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 Empty Re: Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari

    Mesaj Scris de zana_ale Joi Mai 27, 2010 12:59 am

    Ce mai faceti fetelor? va pregatiti de concediu?
    zana_ale
    zana_ale
    Medic generalist
    Medic generalist

    Varsta : 42
    Localizare : fagaras
    Job/Fun : medic rezident medicina de urgenta
    Stare de spirit : optimista,poate prea optimista :)
    Nume poznas : mihaela si alexandra
    Inscriere : 04/01/2009
    Nr. mesaje : 140

    http://www.aloe-vera-forever.ro

    Sus In jos

    Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 Empty Re: Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari

    Mesaj Scris de Mihaela Vin Iun 04, 2010 2:31 am

    ce concediu .. eu sunt in concediu de aproape 3 ani Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 258715
    Mihaela
    Mihaela
    Mamica admin.
    Mamica admin.

    Varsta : 42
    Localizare : braila
    Job/Fun : mamica de Mara
    Stare de spirit : fericita sii iubita
    Despre noi : Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 526438t4ocp540c1
    Nume poznas : Mihaela/Mara
    Inscriere : 22/10/2008
    Nr. mesaje : 2274

    http://www.copilasipoznasi.com

    Sus In jos

    Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 Empty Re: Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari

    Mesaj Scris de paul_A Vin Iun 04, 2010 2:32 am

    da...vreau si eu un mic concediu...la fiu macar cateva zile linistita Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 708573 poate mergem si noi in august cand vine taty acasa pe undeva Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 10479

    paul_A
    Mamica efervescenta
    Mamica efervescenta

    Varsta : 38
    Localizare : valenii de munte
    Job/Fun : studenta
    Stare de spirit : buna
    Nume poznas : mamy Florina
    bebe Alexia-Gabriela

    Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 Glitterfy9005530450D36
    Inscriere : 26/01/2009
    Nr. mesaje : 826

    Sus In jos

    Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 Empty Re: Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari

    Mesaj Scris de narcy Vin Iun 04, 2010 12:21 pm

    eu imi voi lua in august o saptamana cand voi cununa.( noua doar o saptamana ne da concediu...diferenta ne-o plateste la sfarsitul anului)
    narcy
    narcy
    Mamica cea mai tare
    Mamica cea mai tare

    Varsta : 41
    Localizare : BRAILA
    Job/Fun : andreea ingerasul mamii
    Stare de spirit : FERICITA SI IUBITA
    Nume poznas : mami-Narcisa
    tati:Paul
    puiul nostru:Andreea
    Inscriere : 28/10/2008
    Nr. mesaje : 3802

    Sus In jos

    Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 Empty Re: Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari

    Mesaj Scris de raruta Vin Iun 04, 2010 12:24 pm

    Fetelor sunteti OFF TOPIC. Aici ii adresam intrebari doamnei doctor!!!!!!!!!!!!!
    raruta
    raruta
    Mamica admin.
    Mamica admin.

    Varsta : 43
    Localizare : PISCU
    Job/Fun : bibliotecar scolar
    Stare de spirit : vesela,energica , comunicativa
    Despre noi : Rares-Valentin este minunea pe care am asteptat-o ceva timp. Acum el este centrul universului nostru.
    Inscriere : 29/10/2008
    Nr. mesaje : 6082

    Sus In jos

    Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 Empty Re: Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari

    Mesaj Scris de narcy Vin Iun 04, 2010 12:28 pm

    scuze de Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 893177 dar noi ii raspundeam doamnei doctor la intrebare..... Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 165915


    am inteles si scuze Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 100964
    narcy
    narcy
    Mamica cea mai tare
    Mamica cea mai tare

    Varsta : 41
    Localizare : BRAILA
    Job/Fun : andreea ingerasul mamii
    Stare de spirit : FERICITA SI IUBITA
    Nume poznas : mami-Narcisa
    tati:Paul
    puiul nostru:Andreea
    Inscriere : 28/10/2008
    Nr. mesaje : 3802

    Sus In jos

    Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 Empty Re: Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari

    Mesaj Scris de zana_ale Vin Iun 04, 2010 1:31 pm

    Eu sunt de vina...
    Nu le certa pe ele, ci pe mine! cry bebe
    zana_ale
    zana_ale
    Medic generalist
    Medic generalist

    Varsta : 42
    Localizare : fagaras
    Job/Fun : medic rezident medicina de urgenta
    Stare de spirit : optimista,poate prea optimista :)
    Nume poznas : mihaela si alexandra
    Inscriere : 04/01/2009
    Nr. mesaje : 140

    http://www.aloe-vera-forever.ro

    Sus In jos

    Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 Empty Re: Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari

    Mesaj Scris de raruta Vin Iun 04, 2010 1:53 pm

    Dar nu va cert!!!! Am facut o observatie!!!!! Nu va suparati!!!!
    raruta
    raruta
    Mamica admin.
    Mamica admin.

    Varsta : 43
    Localizare : PISCU
    Job/Fun : bibliotecar scolar
    Stare de spirit : vesela,energica , comunicativa
    Despre noi : Rares-Valentin este minunea pe care am asteptat-o ceva timp. Acum el este centrul universului nostru.
    Inscriere : 29/10/2008
    Nr. mesaje : 6082

    Sus In jos

    Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 Empty Re: Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari

    Mesaj Scris de paul_A Vin Iun 04, 2010 2:04 pm

    acum ne luam jucariile si plecam Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 390667 Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 100964

    paul_A
    Mamica efervescenta
    Mamica efervescenta

    Varsta : 38
    Localizare : valenii de munte
    Job/Fun : studenta
    Stare de spirit : buna
    Nume poznas : mamy Florina
    bebe Alexia-Gabriela

    Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 Glitterfy9005530450D36
    Inscriere : 26/01/2009
    Nr. mesaje : 826

    Sus In jos

    Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari - Pagina 3 Empty Re: Dr. Neagu Mihaela - Va raspunde la intrebari

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


    Continut sponsorizat


    Sus In jos

    Pagina 3 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

    Sus

    - Subiecte similare

     
    Permisiunile acestui forum:
    Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum