Bine ati venit pe forumu nostru plin de culoare si voie buna.
Pentru a ne ajuta sa ne marim comunitatea va rugam sa va inregistrati !
O zi buna va doresc pe forum si succes la cat mai multe posturi.

Atentie, nu folositi Internet Explorer 6-7 [ nici 8 nu ar trebui, dar merge ] , folositi Mozilla pentru o buna vizualizare a forumului.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bine ati venit pe forumu nostru plin de culoare si voie buna.
Pentru a ne ajuta sa ne marim comunitatea va rugam sa va inregistrati !
O zi buna va doresc pe forum si succes la cat mai multe posturi.

Atentie, nu folositi Internet Explorer 6-7 [ nici 8 nu ar trebui, dar merge ] , folositi Mozilla pentru o buna vizualizare a forumului.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Conectare

Mi-am uitat parola

Admin on-line
Mihaela

Ana Maria

Cine este conectat?
În total sunt 4 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 4 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 141, Mar Feb 01, 2011 3:33 am
Ultimele subiecte
» IMBRACAMINTE COPII IMPORT THAILANDA HAINE ARAMIS
Aparatori patut, lenjerii, pilote, pernute antialergice pt. bebe si mamica lui:Micky,Minnie si Goofi,Cars,Tweety,Madagascar,Spiderman ,Printesele,H.Montana,.... I_icon_minitimeMar Iun 28, 2011 10:49 am Scris de tavibkk

» ce am gatit azi
Aparatori patut, lenjerii, pilote, pernute antialergice pt. bebe si mamica lui:Micky,Minnie si Goofi,Cars,Tweety,Madagascar,Spiderman ,Printesele,H.Montana,.... I_icon_minitimeMar Iun 07, 2011 8:09 pm Scris de ShopKids

» Haine copii
Aparatori patut, lenjerii, pilote, pernute antialergice pt. bebe si mamica lui:Micky,Minnie si Goofi,Cars,Tweety,Madagascar,Spiderman ,Printesele,H.Montana,.... I_icon_minitimeMar Iun 07, 2011 7:48 pm Scris de ShopKids

» Bijuterii UNICAT - realizate manual
Aparatori patut, lenjerii, pilote, pernute antialergice pt. bebe si mamica lui:Micky,Minnie si Goofi,Cars,Tweety,Madagascar,Spiderman ,Printesele,H.Montana,.... I_icon_minitimeLun Mai 30, 2011 4:35 pm Scris de eOti

» Premiatii concursului
Aparatori patut, lenjerii, pilote, pernute antialergice pt. bebe si mamica lui:Micky,Minnie si Goofi,Cars,Tweety,Madagascar,Spiderman ,Printesele,H.Montana,.... I_icon_minitimeMar Mai 10, 2011 2:26 pm Scris de sandy

» Alexia-Diana Basceanu
Aparatori patut, lenjerii, pilote, pernute antialergice pt. bebe si mamica lui:Micky,Minnie si Goofi,Cars,Tweety,Madagascar,Spiderman ,Printesele,H.Montana,.... I_icon_minitimeMar Mai 10, 2011 2:26 pm Scris de sandy

» hainute copii de firma outlet si second hand
Aparatori patut, lenjerii, pilote, pernute antialergice pt. bebe si mamica lui:Micky,Minnie si Goofi,Cars,Tweety,Madagascar,Spiderman ,Printesele,H.Montana,.... I_icon_minitimeLun Mai 09, 2011 5:56 am Scris de ianismagazin

» Album MARA
Aparatori patut, lenjerii, pilote, pernute antialergice pt. bebe si mamica lui:Micky,Minnie si Goofi,Cars,Tweety,Madagascar,Spiderman ,Printesele,H.Montana,.... I_icon_minitimeMier Mai 04, 2011 7:34 pm Scris de teodoraion

» La Multi Ani Ana!!
Aparatori patut, lenjerii, pilote, pernute antialergice pt. bebe si mamica lui:Micky,Minnie si Goofi,Cars,Tweety,Madagascar,Spiderman ,Printesele,H.Montana,.... I_icon_minitimeMar Apr 19, 2011 2:38 am Scris de alinagherman

» 3 lucruri care ne sperie
Aparatori patut, lenjerii, pilote, pernute antialergice pt. bebe si mamica lui:Micky,Minnie si Goofi,Cars,Tweety,Madagascar,Spiderman ,Printesele,H.Montana,.... I_icon_minitimeMier Apr 06, 2011 10:37 pm Scris de sandy

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Stiri

Terapie on-line


New sponsor










handmade,sourire des couleurs,zambetul culorilor
Aparatori patut, lenjerii, pilote, pernute antialergice pt. bebe si mamica lui:Micky,Minnie si Goofi,Cars,Tweety,Madagascar,Spiderman ,Printesele,H.Montana,.... 2466r05


Sponsori


Aparatori patut, lenjerii, pilote, pernute antialergice pt. bebe si mamica lui:Micky,Minnie si Goofi,Cars,Tweety,Madagascar,Spiderman ,Printesele,H.Montana,....

 :: DIVERSE :: Caut - ofer

In jos

Aparatori patut, lenjerii, pilote, pernute antialergice pt. bebe si mamica lui:Micky,Minnie si Goofi,Cars,Tweety,Madagascar,Spiderman ,Printesele,H.Montana,.... Empty Aparatori patut, lenjerii, pilote, pernute antialergice pt. bebe si mamica lui:Micky,Minnie si Goofi,Cars,Tweety,Madagascar,Spiderman ,Printesele,H.Montana,....

Mesaj Scris de lilky Mar Feb 09, 2010 8:08 pm

Aparatori patut, lenjerii, pilote, pernute antialergice pt. bebe si mamica lui:Micky,Minnie si Goofi,Cars,Tweety,Madagascar,Spiderman ,Printesele,H.Montana,.... 606530 Lenjerii de pat, pilote ,perne ANTIALERGICE, aparatori patut,
baldachin,orice pe comanda pt. bebe si mamica lui ! CALITATE NEMTEASCA la
preturi FOARTE MICI!

Materialul
este 100% bumbac, nu intra la apa si nu se decoloreaza.









Copii
dumneavoastra vor dormi alaturi de personajele preferate din desenele
animate: Micky, Minnie si Goofi,Cars, Tweety, Madagascar, Spiderman ,
Printesele si multe altele:
http://www.flickr.com/photos/35051233@N04/sets/

Pentru detalii ma puteti contacta pe adresa de e-mail
:silky_lilky@yahoo.com sau ID messenger silky_lilky1 sau la nr de tel:
0729.050.935.
Va astept
cu drag! Aparatori patut, lenjerii, pilote, pernute antialergice pt. bebe si mamica lui:Micky,Minnie si Goofi,Cars,Tweety,Madagascar,Spiderman ,Printesele,H.Montana,.... 213866











Aparatori patut, lenjerii, pilote, pernute antialergice pt. bebe si mamica lui:Micky,Minnie si Goofi,Cars,Tweety,Madagascar,Spiderman ,Printesele,H.Montana,.... 4334692168_c7422598a3Aparatori patut, lenjerii, pilote, pernute antialergice pt. bebe si mamica lui:Micky,Minnie si Goofi,Cars,Tweety,Madagascar,Spiderman ,Printesele,H.Montana,.... 4159872804_8efcca439e

lilky
Mamica noua
Mamica noua

Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Job/Fun : Inginer Economist/Vand lenjerii
Stare de spirit : optimista
Despre noi : Sunt o mamica extrem de fericita. Am o minune mica si dulce pe nume Diana Gabriela.
Nu cred ca pot exprima in cuvinte ceea ce simt, insa privind in urma, mi se pare ca am inceput sa traiesc cu adevarat de cand a venit pe luma printesa noastra. Ea este viata noastra, este ratiunea pentru care traim!:)
Nume poznas : Jalba Liliana cu minunea mica Jalba Diana Gabriela
Inscriere : 09/02/2010
Nr. mesaje : 1

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 :: DIVERSE :: Caut - ofer

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum