Bine ati venit pe forumu nostru plin de culoare si voie buna.
Pentru a ne ajuta sa ne marim comunitatea va rugam sa va inregistrati !
O zi buna va doresc pe forum si succes la cat mai multe posturi.

Atentie, nu folositi Internet Explorer 6-7 [ nici 8 nu ar trebui, dar merge ] , folositi Mozilla pentru o buna vizualizare a forumului.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bine ati venit pe forumu nostru plin de culoare si voie buna.
Pentru a ne ajuta sa ne marim comunitatea va rugam sa va inregistrati !
O zi buna va doresc pe forum si succes la cat mai multe posturi.

Atentie, nu folositi Internet Explorer 6-7 [ nici 8 nu ar trebui, dar merge ] , folositi Mozilla pentru o buna vizualizare a forumului.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Conectare

Mi-am uitat parola

Subiecte similare
Admin on-line
Mihaela

Ana Maria

Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 141, Mar Feb 01, 2011 3:33 am
Ultimele subiecte
» IMBRACAMINTE COPII IMPORT THAILANDA HAINE ARAMIS
Ce am mai citit in ultimul timp....carti, reviste, ziare!!! - Pagina 4 I_icon_minitimeMar Iun 28, 2011 10:49 am Scris de tavibkk

» ce am gatit azi
Ce am mai citit in ultimul timp....carti, reviste, ziare!!! - Pagina 4 I_icon_minitimeMar Iun 07, 2011 8:09 pm Scris de ShopKids

» Haine copii
Ce am mai citit in ultimul timp....carti, reviste, ziare!!! - Pagina 4 I_icon_minitimeMar Iun 07, 2011 7:48 pm Scris de ShopKids

» Bijuterii UNICAT - realizate manual
Ce am mai citit in ultimul timp....carti, reviste, ziare!!! - Pagina 4 I_icon_minitimeLun Mai 30, 2011 4:35 pm Scris de eOti

» Premiatii concursului
Ce am mai citit in ultimul timp....carti, reviste, ziare!!! - Pagina 4 I_icon_minitimeMar Mai 10, 2011 2:26 pm Scris de sandy

» Alexia-Diana Basceanu
Ce am mai citit in ultimul timp....carti, reviste, ziare!!! - Pagina 4 I_icon_minitimeMar Mai 10, 2011 2:26 pm Scris de sandy

» hainute copii de firma outlet si second hand
Ce am mai citit in ultimul timp....carti, reviste, ziare!!! - Pagina 4 I_icon_minitimeLun Mai 09, 2011 5:56 am Scris de ianismagazin

» Album MARA
Ce am mai citit in ultimul timp....carti, reviste, ziare!!! - Pagina 4 I_icon_minitimeMier Mai 04, 2011 7:34 pm Scris de teodoraion

» La Multi Ani Ana!!
Ce am mai citit in ultimul timp....carti, reviste, ziare!!! - Pagina 4 I_icon_minitimeMar Apr 19, 2011 2:38 am Scris de alinagherman

» 3 lucruri care ne sperie
Ce am mai citit in ultimul timp....carti, reviste, ziare!!! - Pagina 4 I_icon_minitimeMier Apr 06, 2011 10:37 pm Scris de sandy

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Stiri

Terapie on-line


New sponsor










handmade,sourire des couleurs,zambetul culorilor
Ce am mai citit in ultimul timp....carti, reviste, ziare!!! - Pagina 4 2466r05


Sponsori


Ce am mai citit in ultimul timp....carti, reviste, ziare!!!

+11
brunetik
scumpetea
yoanici
AlinaS
capbunvivi
mary83
teodoraion
alyna
Madyelena
narcy
raruta
15 participanți

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

In jos

Ce am mai citit in ultimul timp....carti, reviste, ziare!!! - Pagina 4 Empty Re: Ce am mai citit in ultimul timp....carti, reviste, ziare!!!

Mesaj Scris de yoanici Vin Iun 26, 2009 1:47 pm

Sincer nici macar un ziar local nu am mai avut timp sa rasfoiesc.
yoanici
yoanici
Mamica cu greutate
Mamica cu greutate

Varsta : 46
Localizare : braila
Job/Fun : baietelul meu
Stare de spirit : fericita
Nume poznas : IOANA SI BB ANDREI
Inscriere : 02/02/2009
Nr. mesaje : 2441

Sus In jos

Ce am mai citit in ultimul timp....carti, reviste, ziare!!! - Pagina 4 Empty Re: Ce am mai citit in ultimul timp....carti, reviste, ziare!!!

Mesaj Scris de anuta22 Lun Iul 13, 2009 5:45 am

doar revista mamai o mai citesc,in rest nimic.
anuta22
anuta22
Mamica cu greutate
Mamica cu greutate

Varsta : 36
Localizare : onesti bacau
Job/Fun : navigatul pe net......
Stare de spirit : sunt foarte fericita
Despre noi : noi suntem o familie care sa infiintat in anul 2006 in luna noiembrie pe data de 11 cand am sarbatorit nunta unirii noastre,iar in primavara anului 2007 a venit pe lume printesica noastra Alexandra.
Nume poznas : anuta/alexandra
Inscriere : 28/04/2009
Nr. mesaje : 2096

Sus In jos

Ce am mai citit in ultimul timp....carti, reviste, ziare!!! - Pagina 4 Empty Re: Ce am mai citit in ultimul timp....carti, reviste, ziare!!!

Mesaj Scris de oltea Lun Iul 27, 2009 3:56 pm

am vazut la chioscul de ziare "Mami special - sarcina"
oltea
oltea
Mamica moderator
Mamica moderator

Varsta : 55
Localizare : brasov
Job/Fun : cel mai nou job al meu: mami / sudoku
Stare de spirit : ok
Inscriere : 05/01/2009
Nr. mesaje : 2419

Sus In jos

Ce am mai citit in ultimul timp....carti, reviste, ziare!!! - Pagina 4 Empty Re: Ce am mai citit in ultimul timp....carti, reviste, ziare!!!

Mesaj Scris de oltea Mar Aug 04, 2009 8:03 pm

In luna august, revista Superbebe este insotita de cel de-al doilea CD din colectia Brainy Baby Music, Bebe Relaxat.
oltea
oltea
Mamica moderator
Mamica moderator

Varsta : 55
Localizare : brasov
Job/Fun : cel mai nou job al meu: mami / sudoku
Stare de spirit : ok
Inscriere : 05/01/2009
Nr. mesaje : 2419

Sus In jos

Ce am mai citit in ultimul timp....carti, reviste, ziare!!! - Pagina 4 Empty Re: Ce am mai citit in ultimul timp....carti, reviste, ziare!!!

Mesaj Scris de raruta Vin Aug 21, 2009 7:20 pm

Eu niciodata nu gasesc revista SUPERBEBE! Sau daca o gasesc e fara cd!
raruta
raruta
Mamica admin.
Mamica admin.

Varsta : 43
Localizare : PISCU
Job/Fun : bibliotecar scolar
Stare de spirit : vesela,energica , comunicativa
Despre noi : Rares-Valentin este minunea pe care am asteptat-o ceva timp. Acum el este centrul universului nostru.
Inscriere : 29/10/2008
Nr. mesaje : 6082

Sus In jos

Ce am mai citit in ultimul timp....carti, reviste, ziare!!! - Pagina 4 Empty Re: Ce am mai citit in ultimul timp....carti, reviste, ziare!!!

Mesaj Scris de alyna Dum Aug 23, 2009 2:43 pm

am citit Unica si cateva ziare locale
alyna
alyna
Mamica cea mai tare
Mamica cea mai tare

Varsta : 43
Localizare : Almasu
Job/Fun : Invatatoare
Stare de spirit : vesela,foarte activa
Nume poznas : Alina si bebe Daria
Inscriere : 28/10/2008
Nr. mesaje : 4915

Sus In jos

Ce am mai citit in ultimul timp....carti, reviste, ziare!!! - Pagina 4 Empty Re: Ce am mai citit in ultimul timp....carti, reviste, ziare!!!

Mesaj Scris de oltea Joi Dec 10, 2009 5:06 pm

Ati cumparat revista Mami cu cd-ul de colinde?
Am vazut ca apare o serie de trei cd-uri cu colinde si la Adevarul. Pe primul l-am ratat pentru ca nu am stiut.
oltea
oltea
Mamica moderator
Mamica moderator

Varsta : 55
Localizare : brasov
Job/Fun : cel mai nou job al meu: mami / sudoku
Stare de spirit : ok
Inscriere : 05/01/2009
Nr. mesaje : 2419

Sus In jos

Ce am mai citit in ultimul timp....carti, reviste, ziare!!! - Pagina 4 Empty Re: Ce am mai citit in ultimul timp....carti, reviste, ziare!!!

Mesaj Scris de paul_A Joi Dec 10, 2009 6:08 pm

am citit Jane Eyre...super carte

paul_A
Mamica efervescenta
Mamica efervescenta

Varsta : 38
Localizare : valenii de munte
Job/Fun : studenta
Stare de spirit : buna
Nume poznas : mamy Florina
bebe Alexia-Gabriela

Ce am mai citit in ultimul timp....carti, reviste, ziare!!! - Pagina 4 Glitterfy9005530450D36
Inscriere : 26/01/2009
Nr. mesaje : 826

Sus In jos

Ce am mai citit in ultimul timp....carti, reviste, ziare!!! - Pagina 4 Empty Re: Ce am mai citit in ultimul timp....carti, reviste, ziare!!!

Mesaj Scris de oltea Joi Dec 10, 2009 6:52 pm

paul_A a scris:am citit Jane Eyre...super carte

Ce bine ca iti faci timp pentru citit. Eu am inceput aventurile lui Sherlock Holmes. Inca nu am reusit sa o termin.

Inca ceva despre reviste: am vazut la chioscuri, de la "Mami", Alimentatia pentru copii de la 0 la 6 ani. Daca intrati in pana d eidei poate va ajuta.
oltea
oltea
Mamica moderator
Mamica moderator

Varsta : 55
Localizare : brasov
Job/Fun : cel mai nou job al meu: mami / sudoku
Stare de spirit : ok
Inscriere : 05/01/2009
Nr. mesaje : 2419

Sus In jos

Ce am mai citit in ultimul timp....carti, reviste, ziare!!! - Pagina 4 Empty Re: Ce am mai citit in ultimul timp....carti, reviste, ziare!!!

Mesaj Scris de paul_A Joi Dec 10, 2009 6:58 pm

da , si eu am citit toate numerele de la mami si alte revite de bb kand eram insarcinata...acum consider ca le stiu pe toate Ce am mai citit in ultimul timp....carti, reviste, ziare!!! - Pagina 4 243967si m-am apucat de citit carti

paul_A
Mamica efervescenta
Mamica efervescenta

Varsta : 38
Localizare : valenii de munte
Job/Fun : studenta
Stare de spirit : buna
Nume poznas : mamy Florina
bebe Alexia-Gabriela

Ce am mai citit in ultimul timp....carti, reviste, ziare!!! - Pagina 4 Glitterfy9005530450D36
Inscriere : 26/01/2009
Nr. mesaje : 826

Sus In jos

Ce am mai citit in ultimul timp....carti, reviste, ziare!!! - Pagina 4 Empty Re: Ce am mai citit in ultimul timp....carti, reviste, ziare!!!

Mesaj Scris de oltea Joi Dec 10, 2009 7:12 pm

Si eu am citit o colectie de reviste deja. De-acum m-am gandit ca o sa le cumpar doar pe cele care au si cate o mica surpriza. Ce am mai citit in ultimul timp....carti, reviste, ziare!!! - Pagina 4 243967
oltea
oltea
Mamica moderator
Mamica moderator

Varsta : 55
Localizare : brasov
Job/Fun : cel mai nou job al meu: mami / sudoku
Stare de spirit : ok
Inscriere : 05/01/2009
Nr. mesaje : 2419

Sus In jos

Ce am mai citit in ultimul timp....carti, reviste, ziare!!! - Pagina 4 Empty Re: Ce am mai citit in ultimul timp....carti, reviste, ziare!!!

Mesaj Scris de raruta Dum Ian 03, 2010 4:13 pm

Eu cumpar ziarul Adevarul de martea ca are dvd cu desene animalte cu TOM si Jerry si lui Rares ii plac tare, imi pare tare rau ca am ratat enciclopedia de luni pentru copii.
raruta
raruta
Mamica admin.
Mamica admin.

Varsta : 43
Localizare : PISCU
Job/Fun : bibliotecar scolar
Stare de spirit : vesela,energica , comunicativa
Despre noi : Rares-Valentin este minunea pe care am asteptat-o ceva timp. Acum el este centrul universului nostru.
Inscriere : 29/10/2008
Nr. mesaje : 6082

Sus In jos

Ce am mai citit in ultimul timp....carti, reviste, ziare!!! - Pagina 4 Empty Re: Ce am mai citit in ultimul timp....carti, reviste, ziare!!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum