Bine ati venit pe forumu nostru plin de culoare si voie buna.
Pentru a ne ajuta sa ne marim comunitatea va rugam sa va inregistrati !
O zi buna va doresc pe forum si succes la cat mai multe posturi.

Atentie, nu folositi Internet Explorer 6-7 [ nici 8 nu ar trebui, dar merge ] , folositi Mozilla pentru o buna vizualizare a forumului.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bine ati venit pe forumu nostru plin de culoare si voie buna.
Pentru a ne ajuta sa ne marim comunitatea va rugam sa va inregistrati !
O zi buna va doresc pe forum si succes la cat mai multe posturi.

Atentie, nu folositi Internet Explorer 6-7 [ nici 8 nu ar trebui, dar merge ] , folositi Mozilla pentru o buna vizualizare a forumului.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Conectare

Mi-am uitat parola

Subiecte similare
Admin on-line
Mihaela

Ana Maria

Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 141, Mar Feb 01, 2011 3:33 am
Ultimele subiecte
» IMBRACAMINTE COPII IMPORT THAILANDA HAINE ARAMIS
Cea mai frumoasa zi din viata de pana acum I_icon_minitimeMar Iun 28, 2011 10:49 am Scris de tavibkk

» ce am gatit azi
Cea mai frumoasa zi din viata de pana acum I_icon_minitimeMar Iun 07, 2011 8:09 pm Scris de ShopKids

» Haine copii
Cea mai frumoasa zi din viata de pana acum I_icon_minitimeMar Iun 07, 2011 7:48 pm Scris de ShopKids

» Bijuterii UNICAT - realizate manual
Cea mai frumoasa zi din viata de pana acum I_icon_minitimeLun Mai 30, 2011 4:35 pm Scris de eOti

» Premiatii concursului
Cea mai frumoasa zi din viata de pana acum I_icon_minitimeMar Mai 10, 2011 2:26 pm Scris de sandy

» Alexia-Diana Basceanu
Cea mai frumoasa zi din viata de pana acum I_icon_minitimeMar Mai 10, 2011 2:26 pm Scris de sandy

» hainute copii de firma outlet si second hand
Cea mai frumoasa zi din viata de pana acum I_icon_minitimeLun Mai 09, 2011 5:56 am Scris de ianismagazin

» Album MARA
Cea mai frumoasa zi din viata de pana acum I_icon_minitimeMier Mai 04, 2011 7:34 pm Scris de teodoraion

» La Multi Ani Ana!!
Cea mai frumoasa zi din viata de pana acum I_icon_minitimeMar Apr 19, 2011 2:38 am Scris de alinagherman

» 3 lucruri care ne sperie
Cea mai frumoasa zi din viata de pana acum I_icon_minitimeMier Apr 06, 2011 10:37 pm Scris de sandy

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Stiri

Terapie on-line


New sponsor










handmade,sourire des couleurs,zambetul culorilor
Cea mai frumoasa zi din viata de pana acum 2466r05


Sponsori


Cea mai frumoasa zi din viata de pana acum

+7
alice_ali
nada
brigitta
raruta
sandy
anuta22
Mihaela
11 participanți

In jos

De citit Cea mai frumoasa zi din viata de pana acum

Mesaj Scris de Mihaela Vin Dec 10, 2010 5:42 pm

Cea mai frumoasa zi din viata de pana acum, suntem tare curiosi
Mihaela
Mihaela
Mamica admin.
Mamica admin.

Varsta : 42
Localizare : braila
Job/Fun : mamica de Mara
Stare de spirit : fericita sii iubita
Despre noi : Cea mai frumoasa zi din viata de pana acum 526438t4ocp540c1
Nume poznas : Mihaela/Mara
Inscriere : 22/10/2008
Nr. mesaje : 2274

http://www.copilasipoznasi.com

Sus In jos

De citit Re: Cea mai frumoasa zi din viata de pana acum

Mesaj Scris de anuta22 Dum Dec 12, 2010 10:43 pm

vad ca nu a spart nimeni gheata,asa ca inmcerc sa o sparg eu.

Cea mai frumoasa zi din viata mea a fost cand am adus-o pe lume pe printesica mea,aveam foarte mari emaotii,iar durerile nici ca nu le mai simteam la cat asteptam momentul nasterii,iar intr-un tarziu am nascut in ziua respectiva o fetita de 3.3oo kg sanatoasa,si foarte frumoasa,aveam impresia ca plutesc,ca nu este real ceea ce sa intamplat in viata,si ca totul este un vis,in sfarsit devenisem mamica,un sentiment care nu stiam cum sa il exprim,mi-a fost un pic greu la inceput,mai ales ca era foparte tanara cand am nascut,dar cu ajutorul sotului si a celor din jur,si bine inteles cu ajutorul Domnului am trecut peste momentele grele,sau dificile din viata de mamica.acum sunt fericita si bucuroasa alaturi de printesica mea,de care acum ma bucur nespus de mult,ca este o ascultatoare si ca a invatat foaret multe poezioare.

Cea mai frumoasa zi din viata de pana acum Alexandra2


asa arata printesica mea a doua zi dupa nastere.
anuta22
anuta22
Mamica cu greutate
Mamica cu greutate

Varsta : 36
Localizare : onesti bacau
Job/Fun : navigatul pe net......
Stare de spirit : sunt foarte fericita
Despre noi : noi suntem o familie care sa infiintat in anul 2006 in luna noiembrie pe data de 11 cand am sarbatorit nunta unirii noastre,iar in primavara anului 2007 a venit pe lume printesica noastra Alexandra.
Nume poznas : anuta/alexandra
Inscriere : 28/04/2009
Nr. mesaje : 2096

Sus In jos

De citit Re: Cea mai frumoasa zi din viata de pana acum

Mesaj Scris de sandy Dum Dec 19, 2010 4:57 pm

cea mai frumoasa zi cred ca ....e ptr fiecare femeie care e si mama...venirea copilului ei,

nimik nu se poate compara cu bucuria vederii copilasului mult asteptam,nici durerea,nici cate a trebuit sa induri in sarcina nu mai conteaza...tot ce conteaza e sa-l tii in brate si sa il stii sanatos...
cu siguranta toate clipele petrecute alaturi de copii nostri,cu nazbatii cu tot,sunt cele mai frumoase....
e sentimentul suprem,dupa ce vin ei...suntem doar ptr ei,respiram prin ei!,traim sa-i stim fericiti...si impliniti,ca la randul nostru si noi sa fim la fel!


Ultima editare efectuata de catre sandy in Mier Ian 05, 2011 2:55 am, editata de 1 ori
sandy
sandy
Ajutor de admin
Ajutor de admin

Varsta : 39
Localizare : calarasi
Job/Fun : studenta/mamica
Stare de spirit : buna
Despre noi : am 25 de ani
sunt o persoana,prietenoasa,caruia nu-i plac persoanele false
Nume poznas : sandy

cristian
Inscriere : 25/04/2010
Nr. mesaje : 1870

Sus In jos

De citit Re: Cea mai frumoasa zi din viata de pana acum

Mesaj Scris de raruta Dum Dec 19, 2010 10:05 pm

Nu as putea spune ca exista o zi frumoasa din viata mea de pana acum. Fiecare moment are specificul lui. Insa pentru mine cele mai frumoase zile sunt acelea cand sora mea ALINA, se intoarce in tara, din Italia( acolo munceste de aproape 5 ani) si cand in sfarsit dupa 7 luni toata familia se reuneste si se strange in jurul mesei. Este un moment unic si nu pot exprima in cuvinte ce simt in acele momente. Ce sa mai zic de momentul revederii dupa o asa perioada lunga de timp.
raruta
raruta
Mamica admin.
Mamica admin.

Varsta : 43
Localizare : PISCU
Job/Fun : bibliotecar scolar
Stare de spirit : vesela,energica , comunicativa
Despre noi : Rares-Valentin este minunea pe care am asteptat-o ceva timp. Acum el este centrul universului nostru.
Inscriere : 29/10/2008
Nr. mesaje : 6082

Sus In jos

De citit Re: Cea mai frumoasa zi din viata de pana acum

Mesaj Scris de brigitta Lun Dec 20, 2010 12:26 am

Cea mai frumoasa zi din viata mea a fost cand sotul meu mi-a cerut mana si bineinteles ziua nuntii, cred ca a fost ceva de neuitat si nu in ultimul rand nasterea printeselor mele.

brigitta
Mamica efervescenta
Mamica efervescenta

mami : Eva
Varsta : 45
Localizare : Ungaria
Job/Fun : secretara
Stare de spirit : buna
Despre noi : o amica cu 2 printese
Nume poznas : Eniko si Beata
Inscriere : 26/05/2010
Nr. mesaje : 613

Sus In jos

De citit Re: Cea mai frumoasa zi din viata de pana acum

Mesaj Scris de nada Lun Dec 20, 2010 4:09 am

Cea mai frumoasa zi din viata mea de pana acum e ziua cand, dupa ce am nascut, am fost dusa in salon si mi-am vazut copilul (primul). Eram dupa trei zile de cosmar petrecute in blocul de nasteri, dupa 12 ore de travaliu si dupa alte 4 ore dupa nastere. Aveam o anemie grava asa ca am fost sfatuita sa raman in pat. Copilasii erau intr-un salon alaturat. Am mers sa il vad, am verificat daca e intreg, am vrut sa il iau in brate insa nu am mai avut putere (si bine am facut pentru ca in urmatoarele scunde am vazut negru inaintea ochilor si am lesinat, pentru prima oara in viata mea).
nada
nada
Mamica noua
Mamica noua

Varsta : 55
Localizare : Piscu
Job/Fun : calculatoarele
Stare de spirit : vesela, energica
Nume poznas : Mihai Alexandru
Cristian Petrisor
Inscriere : 07/01/2009
Nr. mesaje : 67

Sus In jos

De citit Re: Cea mai frumoasa zi din viata de pana acum

Mesaj Scris de alice_ali Lun Dec 20, 2010 6:09 am

Cea mai frumoasa zi din viata mea.....e dificil sa aleg....insa una si poate cea mai deosebita zi a fost realizata de cei dragi mie , familia care am avut-o alaturi de mine din prima mea zi si sper sa fie asa ptr cat mai mult timp, ca intr-o poveste! De mica imi placea sa ma duc sa admir miresele la cort cand erau gatite. Era o emotie , care ma facea sa visez ca o sa fiu si eu mireasa intr-o buna zi. Dar dorinta cea mai mare a fost sa fiu gatita in casa in care am copilarit si la randul meu sa fiu admirata de vecinii carora cu ani in urma eu le admirasem copiii lor si bucuria pe care o traiau impreuna. Si asa a si fost...a fost organizata o nunta traditionala, cu ajutorul unui ansablu folcloric si intr-adevar am avut parte de o nunta ca in povesti in care eu eram printesa. Si cel mai important a fost ca am vazut bucuria bunicii care m-a crescut , si sper ca bunicul de acolo de Sus s-a bucurat si e mandru de mine!!!
alice_ali
alice_ali
Mamica noua
Mamica noua

Varsta : 41
Localizare : comuna Piscu, judetul Galati, cod 807245
Job/Fun : muzica, lectura, goblen
Stare de spirit : ganditoare
Inscriere : 03/02/2009
Nr. mesaje : 42

Sus In jos

De citit Re: Cea mai frumoasa zi din viata de pana acum

Mesaj Scris de Adriana Lun Dec 20, 2010 11:05 pm

cel mai frumos moment din viata mea a fost ziua cand am aflat ca sunt insarcinata ...... exact pe 18 decembrie 2005 ...... in ziua in care sarbatoaream 1 an de la cununia noastra civila ...... mi-am cumparat un test de sarcina si binenteles ca a iesit pozitiv, a fost una dinte cele mai frumoase zile din viata mea si nu o voi uita niciodata !
Cea mai frumoasa zi din viata de pana acum Photoframe_-_Happy_2011_by_
Adriana
Adriana
Mamica cu greutate
Mamica cu greutate

Varsta : 45
Localizare : BUCURESTI
Job/Fun : AS MEDICAL
Stare de spirit : FERICITA
Nume poznas : ADRIANA mami
GABRIEL MARIAN bebe
Inscriere : 16/11/2008
Nr. mesaje : 1853

http://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

De citit Re: Cea mai frumoasa zi din viata de pana acum

Mesaj Scris de sandy Mar Dec 21, 2010 1:39 am

foarte frumos ceea ce ati scris fetelor...povestile voastre m-au emotionat...m-am bucurat cand am vz ca vi s-a implinit un vis..dar m-am si intristat..o data cu voi..

ali-mi-a placut tot ce ai scris!!
sandy
sandy
Ajutor de admin
Ajutor de admin

Varsta : 39
Localizare : calarasi
Job/Fun : studenta/mamica
Stare de spirit : buna
Despre noi : am 25 de ani
sunt o persoana,prietenoasa,caruia nu-i plac persoanele false
Nume poznas : sandy

cristian
Inscriere : 25/04/2010
Nr. mesaje : 1870

Sus In jos

De citit Re: Cea mai frumoasa zi din viata de pana acum

Mesaj Scris de alice_ali Mar Dec 21, 2010 6:53 am

multumesc! multumesc1
alice_ali
alice_ali
Mamica noua
Mamica noua

Varsta : 41
Localizare : comuna Piscu, judetul Galati, cod 807245
Job/Fun : muzica, lectura, goblen
Stare de spirit : ganditoare
Inscriere : 03/02/2009
Nr. mesaje : 42

Sus In jos

De citit Re: Cea mai frumoasa zi din viata de pana acum

Mesaj Scris de mycutza Joi Dec 30, 2010 5:45 pm

Daca vorbim despre cea mai frumoasa zi din viata mea ,cu siguranta este ziua in care am facut testul de sarcina si am aflat ca dupa 15 ani imi pot tine si eu pruncul in brate.....Multe dintre voi stiti cat de mult mi-am dorit acest lucru....Sper da Paste sa-mi tin baietelul sanatos in brate sa sa va aducem muuulte poze sa ne vedeti . Cu siguranta anul aceste este si cel mai frumos Craciun..... Cea mai frumoasa zi din viata de pana acum 516541 Cea mai frumoasa zi din viata de pana acum 516541
Sarbatori fericite si un an nou cu impliniri!!!!! pupinimoara pupinimoara
mycutza
mycutza
Mamica cu experienta
Mamica cu experienta

Varsta : 51
Localizare : Galati
Job/Fun : invatatoare
Stare de spirit : fericita
Nume poznas : Luca-Alexandru
Inscriere : 04/01/2009
Nr. mesaje : 425

Sus In jos

De citit Re: Cea mai frumoasa zi din viata de pana acum

Mesaj Scris de Mihaela Mar Ian 04, 2011 5:43 pm

cred ca toate mamicile spun ca cea mai frumoasa perioada este atunci cand au adus pe lume mica lor minune.. si asa este, nimik nu se compara cu acel moment; un alt moment de neuitat este si casatoria cu persoana iubita.Eu am inca doua momente preferate .. cand mi-am facut testul de sarcina, si am plans de bucurie ca asteptasem un an si ceva ca sa raman insarcinata, si era data de 23 dec, zi aniversara pentru mine si sotul meu, si in ajun de Craciun, si minunat a fost cand Criss m-a cerut de sotie, tot pe 23 Decembrie(apropo de zi aniversara)am avut niste emotii de nedescris. Si cate momente minunate nu au fost de-a lungul timpului, ar trebui sa scriu fara oprire. Oricum daca ii multumesc Domnului pentru ceva este pentru bucuria pe care mi-a facut-o si mi-o face in fiecare zi, avand-ui pe Cris si pe Mara alaturi de mine , si stiind ca ei ma iubesc enorm.
Mihaela
Mihaela
Mamica admin.
Mamica admin.

Varsta : 42
Localizare : braila
Job/Fun : mamica de Mara
Stare de spirit : fericita sii iubita
Despre noi : Cea mai frumoasa zi din viata de pana acum 526438t4ocp540c1
Nume poznas : Mihaela/Mara
Inscriere : 22/10/2008
Nr. mesaje : 2274

http://www.copilasipoznasi.com

Sus In jos

De citit Re: Cea mai frumoasa zi din viata de pana acum

Mesaj Scris de raruta Mar Ian 04, 2011 5:52 pm

Foarte frumos ati scris Mihaela si Vali!
raruta
raruta
Mamica admin.
Mamica admin.

Varsta : 43
Localizare : PISCU
Job/Fun : bibliotecar scolar
Stare de spirit : vesela,energica , comunicativa
Despre noi : Rares-Valentin este minunea pe care am asteptat-o ceva timp. Acum el este centrul universului nostru.
Inscriere : 29/10/2008
Nr. mesaje : 6082

Sus In jos

De citit Re: Cea mai frumoasa zi din viata de pana acum

Mesaj Scris de Mihaela Mar Ian 04, 2011 9:52 pm

aly , mycutza m-au impresionat foarte mult povestile voastre.. Dumnezeu cu voi cu toate dragelor si tot ce e mai bun sa vi se intample, sa va creasca pruncii mari, sanatosi si sa aiba muult noroc in viata si pe voi sa va gasesc mereu voioase si mandre de ai vostri ca acum
Mihaela
Mihaela
Mamica admin.
Mamica admin.

Varsta : 42
Localizare : braila
Job/Fun : mamica de Mara
Stare de spirit : fericita sii iubita
Despre noi : Cea mai frumoasa zi din viata de pana acum 526438t4ocp540c1
Nume poznas : Mihaela/Mara
Inscriere : 22/10/2008
Nr. mesaje : 2274

http://www.copilasipoznasi.com

Sus In jos

De citit Re: Cea mai frumoasa zi din viata de pana acum

Mesaj Scris de Hellenaa Mier Ian 05, 2011 2:27 am

foarte frumoase amintirile voastre mamici......o sa va povestesc si eu cum cea mai urata amintire a vietii mele a devenit cea mai frumoasa.....am aflat de sarcina dar sentimentele erau contradictorii:fericire-teama-nerabdare-durere.....cea mai urata zi a fost categoric ziua in care am aflat ca fetita mea are o malformatie cardiaca si ca nu are mult de trait, medicii nu ne dadeau speranta, o amintire urata de 3 luni; dupa operatie am incetat sa mai visez si atunci am tinut-o pentru prima data in brate...la 3 luni.....atunci a fost cea mai fericita zi din viata mea, mi-am recapatat puterea, si i-am transmis-o si ei micutei mele care a invins viata! multa sanatate micutilor vostri un cosmar devenit un vis, un copil fara sansa de a trai-acum un copil plin de viata, o amintire urata- acum o amintire frumoasa!

Hellenaa
Mamica noua
Mamica noua

Varsta : 41
Localizare : Bacau
Job/Fun : HR
Stare de spirit : o mamica implinita
Despre noi : lorena are 1 an si jumatate
Nume poznas : Lorena Nicole e fetita mea iar eu Diana
Inscriere : 24/04/2009
Nr. mesaje : 22

Sus In jos

De citit Re: Cea mai frumoasa zi din viata de pana acum

Mesaj Scris de Hellenaa Mier Ian 05, 2011 2:31 am

in general ...totul se uita ...o amintire ii face locul alteia.....pana adunam in albumul vietii enorm de multe momente frumoase! sincer imi doresc sa aveti parte de cat mai multe si mai frumoase! pupinimoara

Hellenaa
Mamica noua
Mamica noua

Varsta : 41
Localizare : Bacau
Job/Fun : HR
Stare de spirit : o mamica implinita
Despre noi : lorena are 1 an si jumatate
Nume poznas : Lorena Nicole e fetita mea iar eu Diana
Inscriere : 24/04/2009
Nr. mesaje : 22

Sus In jos

De citit Re: Cea mai frumoasa zi din viata de pana acum

Mesaj Scris de kristina Mier Ian 05, 2011 4:52 am

cea mai frumoasa zi din viata mea a fost anul acesta pe 9 noiembrie,cand in ziua in care sotul meu implinea 29 de ani,venea pe lume minunea noastra Robert-Alexandru.am fost atat de fericita cand mi-am vazut pt prima data copilasul,sunt sentimente ce nu se pot descrie in cuvinte..... :patut:
kristina
kristina
Mamica noua
Mamica noua

mami : Critina-Elena
Varsta : 42
Localizare : braila
Job/Fun : clipe petrecute alaturi de prieteni
Stare de spirit : fericitii parinti ai unui baietel
Despre noi : doi tineri indragostiti ,cu bebe drag si scump
Nume poznas : Robert-Alexandru
Inscriere : 29/10/2008
Nr. mesaje : 65

Sus In jos

De citit Re: Cea mai frumoasa zi din viata de pana acum

Mesaj Scris de raruta Lun Ian 10, 2011 1:31 pm

alice_ali a scris:Cea mai frumoasa zi din viata mea.....e dificil sa aleg....insa una si poate cea mai deosebita zi a fost realizata de cei dragi mie , familia care am avut-o alaturi de mine din prima mea zi si sper sa fie asa ptr cat mai mult timp, ca intr-o poveste! De mica imi placea sa ma duc sa admir miresele la cort cand erau gatite. Era o emotie , care ma facea sa visez ca o sa fiu si eu mireasa intr-o buna zi. Dar dorinta cea mai mare a fost sa fiu gatita in casa in care am copilarit si la randul meu sa fiu admirata de vecinii carora cu ani in urma eu le admirasem copiii lor si bucuria pe care o traiau impreuna. Si asa a si fost...a fost organizata o nunta traditionala, cu ajutorul unui ansablu folcloric si intr-adevar am avut parte de o nunta ca in povesti in care eu eram printesa. Si cel mai important a fost ca am vazut bucuria bunicii care m-a crescut , si sper ca bunicul de acolo de Sus s-a bucurat si e mandru de mine!!!

Pun eu cateva imagini pentru a ilustra acest lucru:
Batranii satului au participat:
Cea mai frumoasa zi din viata de pana acum Alinanunta018
Cea mai frumoasa zi din viata de pana acum Alinanunta088-2
raruta
raruta
Mamica admin.
Mamica admin.

Varsta : 43
Localizare : PISCU
Job/Fun : bibliotecar scolar
Stare de spirit : vesela,energica , comunicativa
Despre noi : Rares-Valentin este minunea pe care am asteptat-o ceva timp. Acum el este centrul universului nostru.
Inscriere : 29/10/2008
Nr. mesaje : 6082

Sus In jos

De citit Re: Cea mai frumoasa zi din viata de pana acum

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum