Bine ati venit pe forumu nostru plin de culoare si voie buna.
Pentru a ne ajuta sa ne marim comunitatea va rugam sa va inregistrati !
O zi buna va doresc pe forum si succes la cat mai multe posturi.

Atentie, nu folositi Internet Explorer 6-7 [ nici 8 nu ar trebui, dar merge ] , folositi Mozilla pentru o buna vizualizare a forumului.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bine ati venit pe forumu nostru plin de culoare si voie buna.
Pentru a ne ajuta sa ne marim comunitatea va rugam sa va inregistrati !
O zi buna va doresc pe forum si succes la cat mai multe posturi.

Atentie, nu folositi Internet Explorer 6-7 [ nici 8 nu ar trebui, dar merge ] , folositi Mozilla pentru o buna vizualizare a forumului.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Conectare

Mi-am uitat parola

Admin on-line
Mihaela

Ana Maria

Cine este conectat?
În total sunt 4 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 4 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 141, Mar Feb 01, 2011 3:33 am
Ultimele subiecte
» IMBRACAMINTE COPII IMPORT THAILANDA HAINE ARAMIS
Echipa copilasi poznasi  te asculta .... - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Iun 28, 2011 10:49 am Scris de tavibkk

» ce am gatit azi
Echipa copilasi poznasi  te asculta .... - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Iun 07, 2011 8:09 pm Scris de ShopKids

» Haine copii
Echipa copilasi poznasi  te asculta .... - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Iun 07, 2011 7:48 pm Scris de ShopKids

» Bijuterii UNICAT - realizate manual
Echipa copilasi poznasi  te asculta .... - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Mai 30, 2011 4:35 pm Scris de eOti

» Premiatii concursului
Echipa copilasi poznasi  te asculta .... - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Mai 10, 2011 2:26 pm Scris de sandy

» Alexia-Diana Basceanu
Echipa copilasi poznasi  te asculta .... - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Mai 10, 2011 2:26 pm Scris de sandy

» hainute copii de firma outlet si second hand
Echipa copilasi poznasi  te asculta .... - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Mai 09, 2011 5:56 am Scris de ianismagazin

» Album MARA
Echipa copilasi poznasi  te asculta .... - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Mai 04, 2011 7:34 pm Scris de teodoraion

» La Multi Ani Ana!!
Echipa copilasi poznasi  te asculta .... - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Apr 19, 2011 2:38 am Scris de alinagherman

» 3 lucruri care ne sperie
Echipa copilasi poznasi  te asculta .... - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Apr 06, 2011 10:37 pm Scris de sandy

Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Stiri

Terapie on-line


New sponsor










handmade,sourire des couleurs,zambetul culorilor
Echipa copilasi poznasi  te asculta .... - Pagina 2 2466r05


Sponsori


Echipa copilasi poznasi te asculta ....

+10
carmenush
madamio
brunetik
oltea
bebytza
raruta
alyna
capbunvivi
Madyelena
Mihaela
14 participanți

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Echipa copilasi poznasi  te asculta .... - Pagina 2 Empty Re: Echipa copilasi poznasi te asculta ....

Mesaj Scris de oltea Joi Apr 16, 2009 9:16 pm

am trimis pm.
oltea
oltea
Mamica moderator
Mamica moderator

Varsta : 55
Localizare : brasov
Job/Fun : cel mai nou job al meu: mami / sudoku
Stare de spirit : ok
Inscriere : 05/01/2009
Nr. mesaje : 2419

Sus In jos

Echipa copilasi poznasi  te asculta .... - Pagina 2 Empty Re: Echipa copilasi poznasi te asculta ....

Mesaj Scris de raruta Vin Apr 17, 2009 3:02 pm

am primit Oltea si chiar te rog sa modifici unde ti se pare ca nu e bine! Noi ne bucuram!
raruta
raruta
Mamica admin.
Mamica admin.

Varsta : 43
Localizare : PISCU
Job/Fun : bibliotecar scolar
Stare de spirit : vesela,energica , comunicativa
Despre noi : Rares-Valentin este minunea pe care am asteptat-o ceva timp. Acum el este centrul universului nostru.
Inscriere : 29/10/2008
Nr. mesaje : 6082

Sus In jos

Echipa copilasi poznasi  te asculta .... - Pagina 2 Empty Re: Echipa copilasi poznasi te asculta ....

Mesaj Scris de carmenush Vin Apr 17, 2009 11:49 pm

mi-ar place sa fiu si eu moderator... dar ce trebuie sa fac? in afara sa scriu aproape zilnic pe forum?
carmenush
carmenush
Mamica noua
Mamica noua

Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
Job/Fun : forumit
Stare de spirit : ciudata si optimista
Inscriere : 15/03/2009
Nr. mesaje : 30

Sus In jos

Echipa copilasi poznasi  te asculta .... - Pagina 2 Empty Re: Echipa copilasi poznasi te asculta ....

Mesaj Scris de raruta Dum Apr 19, 2009 3:59 pm

Nu este neaparata nevoie sa stai aproape zilnic pe forum! Uite ma gandesc acum, de exemplu, ca ai putea sa ne ajuti in realizarea unor topicuri dedicate cartilor sau sa ne ajuti sa gasim sponsori printre edituri care scriu carti despre copii-tu lucrand in acest domeniu.
raruta
raruta
Mamica admin.
Mamica admin.

Varsta : 43
Localizare : PISCU
Job/Fun : bibliotecar scolar
Stare de spirit : vesela,energica , comunicativa
Despre noi : Rares-Valentin este minunea pe care am asteptat-o ceva timp. Acum el este centrul universului nostru.
Inscriere : 29/10/2008
Nr. mesaje : 6082

Sus In jos

Echipa copilasi poznasi  te asculta .... - Pagina 2 Empty Re: Echipa copilasi poznasi te asculta ....

Mesaj Scris de carmenush Dum Apr 19, 2009 4:49 pm

La topicuri mai deosbite dedicate cartilor pot promite dar cu sponsori din pacate nu am cum... nu am contact direct cu editurile... eu lucrez in depozit cu acces direct la carte... la achizitii acolo daca lucram puteam face ceva... dar din pacate inca sunt in depozit pe studii medii desi am terminat o facultate in domeniu... asta e!!! :scratch:
carmenush
carmenush
Mamica noua
Mamica noua

Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
Job/Fun : forumit
Stare de spirit : ciudata si optimista
Inscriere : 15/03/2009
Nr. mesaje : 30

Sus In jos

Echipa copilasi poznasi  te asculta .... - Pagina 2 Empty Re: Echipa copilasi poznasi te asculta ....

Mesaj Scris de raruta Dum Apr 19, 2009 9:05 pm

Ei stai linistatita! Eu i-am gasit trimitand mailuri la ei si cerand o sponsorizare, nu am contacte directe cu ei. Si eu tot depozit cu acces direct la carte sunt. Asa ca totul se obtine CERAND!
raruta
raruta
Mamica admin.
Mamica admin.

Varsta : 43
Localizare : PISCU
Job/Fun : bibliotecar scolar
Stare de spirit : vesela,energica , comunicativa
Despre noi : Rares-Valentin este minunea pe care am asteptat-o ceva timp. Acum el este centrul universului nostru.
Inscriere : 29/10/2008
Nr. mesaje : 6082

Sus In jos

Echipa copilasi poznasi  te asculta .... - Pagina 2 Empty Re: Echipa copilasi poznasi te asculta ....

Mesaj Scris de carmenush Sam Mai 09, 2009 11:45 pm

Eu te inteleg dar la noi depozitul inseamna miscarea cartilor la foc continuu si suntem cronometrati prin intermediu unui program numit SGC pe calculator... din pacate nu mi-a placut niciodata sa ma implic in vanzari, sponsorizari... e o chestie la care nu ma pricep sub nici o forma... daca a fi moderator pe forum inseamna sa aduci sponsor eu nu ma incadrez... asta e :42:
carmenush
carmenush
Mamica noua
Mamica noua

Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
Job/Fun : forumit
Stare de spirit : ciudata si optimista
Inscriere : 15/03/2009
Nr. mesaje : 30

Sus In jos

Echipa copilasi poznasi  te asculta .... - Pagina 2 Empty Re: Echipa copilasi poznasi te asculta ....

Mesaj Scris de raruta Dum Mai 10, 2009 3:48 am

Nuuu a fost o sugestie! A fi moderator pe forum inseamna sa te implici in discutiile mamicilor!!!!!!!!!
raruta
raruta
Mamica admin.
Mamica admin.

Varsta : 43
Localizare : PISCU
Job/Fun : bibliotecar scolar
Stare de spirit : vesela,energica , comunicativa
Despre noi : Rares-Valentin este minunea pe care am asteptat-o ceva timp. Acum el este centrul universului nostru.
Inscriere : 29/10/2008
Nr. mesaje : 6082

Sus In jos

Echipa copilasi poznasi  te asculta .... - Pagina 2 Empty Re: Echipa copilasi poznasi te asculta ....

Mesaj Scris de simonegrea Sam Mai 30, 2009 3:44 pm

a fi moderator inseamna multe , poti adauga , poti sterge , poti modifica mesaje ..poze , ai diferite sarcini de la admin ...daca vrei sa le aplici si iti sunt permise !
poti aduce sponsori in forum ... multe ..doar sa vreti sa le puneti in practica !

eu am o legatura frumoasa cu moderatoare ..care isi fac bine acest statut !
va doresc succes ! 903 si viata lunga acestui forum !
vin cu drag aici la voi !
simonegrea
simonegrea
Mamica efervescenta
Mamica efervescenta

Varsta : 41
Localizare : VALCANI , JUD TIMIS
Job/Fun : familista ...
Stare de spirit : vesela tot timpul ..
Nume poznas : simona mamica lui timeea si maya !
Inscriere : 28/01/2009
Nr. mesaje : 984

http://happy-family.1forum.biz

Sus In jos

Echipa copilasi poznasi  te asculta .... - Pagina 2 Empty Re: Echipa copilasi poznasi te asculta ....

Mesaj Scris de Mihaela Mier Iun 10, 2009 8:09 pm

Fetelor am crezut ca avem o oarecare legatura, ca suntem oameni si putem intelege, Dar se pare ca nu toata lumea intelege anumite lucruri si e usor sa improsti cuvinte usturatoare si sa faci rau, intr-un fel sau altul.
Trecem printr-o perioada mai grea si ne este dificil sa fim prompte cu trimiterea cadourilor si a premiilor. Mi-am cerut scuze si am facut mereu anuntata intarzierea.Nu cred ca a fost cineva care sa participe la un concurs organizat de noi si sa nu isi primeasca premiile, poate nu exact la data fixata .. dar oricum a primit.. ati pus si voi poze cu premiile tocmai pt a se vedea ca am fost corecte. Nu am cerut decat putin timp sa pot remedia aceasta intarziere, atat.. si m-am asteptat sa fiti intelegatoare...se pare ca nu toata lumea intelege si e rabdatoare.
Oricum sunt dezamagita pentru vorbele ce le-am auzit !
Mihaela
Mihaela
Mamica admin.
Mamica admin.

Varsta : 42
Localizare : braila
Job/Fun : mamica de Mara
Stare de spirit : fericita sii iubita
Despre noi : Echipa copilasi poznasi  te asculta .... - Pagina 2 526438t4ocp540c1
Nume poznas : Mihaela/Mara
Inscriere : 22/10/2008
Nr. mesaje : 2274

http://www.copilasipoznasi.com

Sus In jos

Echipa copilasi poznasi  te asculta .... - Pagina 2 Empty Re: Echipa copilasi poznasi te asculta ....

Mesaj Scris de narcy Mier Iun 10, 2009 8:19 pm

nu te mai supara miha...asa sunt unii oameni...nu le mai pune si tu la suflet
narcy
narcy
Mamica cea mai tare
Mamica cea mai tare

Varsta : 41
Localizare : BRAILA
Job/Fun : andreea ingerasul mamii
Stare de spirit : FERICITA SI IUBITA
Nume poznas : mami-Narcisa
tati:Paul
puiul nostru:Andreea
Inscriere : 28/10/2008
Nr. mesaje : 3802

Sus In jos

Echipa copilasi poznasi  te asculta .... - Pagina 2 Empty Re: Echipa copilasi poznasi te asculta ....

Mesaj Scris de raruta Mier Iun 10, 2009 8:36 pm

eu personal am avut foarte multe cheltuieli in luna asta, adica luna mai-nunta sorei mele, nunta de argint a nasilor mei- la care s-a mai adaugat si faptul ca Rares s-a imbolnavit asa ca nu am putut trimite premiile in timp util.....DAR LE VETI PRIMI CU SIGURANTA!
raruta
raruta
Mamica admin.
Mamica admin.

Varsta : 43
Localizare : PISCU
Job/Fun : bibliotecar scolar
Stare de spirit : vesela,energica , comunicativa
Despre noi : Rares-Valentin este minunea pe care am asteptat-o ceva timp. Acum el este centrul universului nostru.
Inscriere : 29/10/2008
Nr. mesaje : 6082

Sus In jos

Echipa copilasi poznasi  te asculta .... - Pagina 2 Empty Re: Echipa copilasi poznasi te asculta ....

Mesaj Scris de simonegrea Vin Iun 12, 2009 4:21 am

Mihaela a scris:Fetelor am crezut ca avem o oarecare legatura, ca suntem oameni si putem intelege, Dar se pare ca nu toata lumea intelege anumite lucruri si e usor sa improsti cuvinte usturatoare si sa faci rau, intr-un fel sau altul.
Trecem printr-o perioada mai grea si ne este dificil sa fim prompte cu trimiterea cadourilor si a premiilor. Mi-am cerut scuze si am facut mereu anuntata intarzierea.Nu cred ca a fost cineva care sa participe la un concurs organizat de noi si sa nu isi primeasca premiile, poate nu exact la data fixata .. dar oricum a primit.. ati pus si voi poze cu premiile tocmai pt a se vedea ca am fost corecte. Nu am cerut decat putin timp sa pot remedia aceasta intarziere, atat.. si m-am asteptat sa fiti intelegatoare...se pare ca nu toata lumea intelege si e rabdatoare.
Oricum sunt dezamagita pentru vorbele ce le-am auzit !

yoi .... dar la cine te referi ?,
sper ca nu la mine , nu ma grabesc sa primesc nimik rapid si in timp record ,
cred ca toata lumea intelege asta !

mihaela te felicit esti un admin pe cinste , si succes in ceea ce faci ! :)
simonegrea
simonegrea
Mamica efervescenta
Mamica efervescenta

Varsta : 41
Localizare : VALCANI , JUD TIMIS
Job/Fun : familista ...
Stare de spirit : vesela tot timpul ..
Nume poznas : simona mamica lui timeea si maya !
Inscriere : 28/01/2009
Nr. mesaje : 984

http://happy-family.1forum.biz

Sus In jos

Echipa copilasi poznasi  te asculta .... - Pagina 2 Empty Re: Echipa copilasi poznasi te asculta ....

Mesaj Scris de simonegrea Vin Iun 12, 2009 4:23 am

raruta a scris:eu personal am avut foarte multe cheltuieli in luna asta, adica luna mai-nunta sorei mele, nunta de argint a nasilor mei- la care s-a mai adaugat si faptul ca Rares s-a imbolnavit asa ca nu am putut trimite premiile in timp util.....DAR LE VETI PRIMI CU SIGURANTA!

,,intrebarea moarte nare ,, asa gandesc unele persoane !

raruta esti o draguta , si depui multa munca aici , te felicit pt acest lucru si te mai felicit ca iti faci timp tot timpul pt a vb cu cineva la nevoie !
te consider o prietena virtuala ff buna! :80: dea mea :cyclops:
simonegrea
simonegrea
Mamica efervescenta
Mamica efervescenta

Varsta : 41
Localizare : VALCANI , JUD TIMIS
Job/Fun : familista ...
Stare de spirit : vesela tot timpul ..
Nume poznas : simona mamica lui timeea si maya !
Inscriere : 28/01/2009
Nr. mesaje : 984

http://happy-family.1forum.biz

Sus In jos

Echipa copilasi poznasi  te asculta .... - Pagina 2 Empty Re: Echipa copilasi poznasi te asculta ....

Mesaj Scris de narcy Vin Iun 12, 2009 10:39 am

:AE: :80: si eu le felicit pe cele 2 fete :) :80:
narcy
narcy
Mamica cea mai tare
Mamica cea mai tare

Varsta : 41
Localizare : BRAILA
Job/Fun : andreea ingerasul mamii
Stare de spirit : FERICITA SI IUBITA
Nume poznas : mami-Narcisa
tati:Paul
puiul nostru:Andreea
Inscriere : 28/10/2008
Nr. mesaje : 3802

Sus In jos

Echipa copilasi poznasi  te asculta .... - Pagina 2 Empty Re: Echipa copilasi poznasi te asculta ....

Mesaj Scris de raruta Vin Iun 12, 2009 1:36 pm

Multumesc de apreciere fetelor! Simo stii f bine ca imi esti tare draga si imi place tare ce faci pe forum! Si eu te consider prietena mea virtuala! NARCY esti o draguta si imi pare bine ca esti in concedu sa mai poti intra si la noi pe forum!
raruta
raruta
Mamica admin.
Mamica admin.

Varsta : 43
Localizare : PISCU
Job/Fun : bibliotecar scolar
Stare de spirit : vesela,energica , comunicativa
Despre noi : Rares-Valentin este minunea pe care am asteptat-o ceva timp. Acum el este centrul universului nostru.
Inscriere : 29/10/2008
Nr. mesaje : 6082

Sus In jos

Echipa copilasi poznasi  te asculta .... - Pagina 2 Empty Re: Echipa copilasi poznasi te asculta ....

Mesaj Scris de simonegrea Vin Iun 12, 2009 4:04 pm

MA BUCUR SA AUD ASTA ! MA VOI IMPLICA MAI MULT AICI LA VOI , IMI PLACE MULT !
E LINISTIT , FARA SCANDAL SI CEARTA !
M-AM SATURAT DE ASA CEVA ! :D
simonegrea
simonegrea
Mamica efervescenta
Mamica efervescenta

Varsta : 41
Localizare : VALCANI , JUD TIMIS
Job/Fun : familista ...
Stare de spirit : vesela tot timpul ..
Nume poznas : simona mamica lui timeea si maya !
Inscriere : 28/01/2009
Nr. mesaje : 984

http://happy-family.1forum.biz

Sus In jos

Echipa copilasi poznasi  te asculta .... - Pagina 2 Empty Re: Echipa copilasi poznasi te asculta ....

Mesaj Scris de Mihaela Vin Iun 12, 2009 7:30 pm

multumim fetelor foarte mult.. ne cerem scuze inca o data pt intarziere.. atat cerem putina intelegere.Puup
Mihaela
Mihaela
Mamica admin.
Mamica admin.

Varsta : 42
Localizare : braila
Job/Fun : mamica de Mara
Stare de spirit : fericita sii iubita
Despre noi : Echipa copilasi poznasi  te asculta .... - Pagina 2 526438t4ocp540c1
Nume poznas : Mihaela/Mara
Inscriere : 22/10/2008
Nr. mesaje : 2274

http://www.copilasipoznasi.com

Sus In jos

Echipa copilasi poznasi  te asculta .... - Pagina 2 Empty Re: Echipa copilasi poznasi te asculta ....

Mesaj Scris de simonegrea Joi Iun 18, 2009 4:02 am

:) cred ca se poate intelege !
simonegrea
simonegrea
Mamica efervescenta
Mamica efervescenta

Varsta : 41
Localizare : VALCANI , JUD TIMIS
Job/Fun : familista ...
Stare de spirit : vesela tot timpul ..
Nume poznas : simona mamica lui timeea si maya !
Inscriere : 28/01/2009
Nr. mesaje : 984

http://happy-family.1forum.biz

Sus In jos

Echipa copilasi poznasi  te asculta .... - Pagina 2 Empty Re: Echipa copilasi poznasi te asculta ....

Mesaj Scris de raruta Sam Iun 27, 2009 1:41 pm

Simo, ca de obicei esti draguta si intelegatoare!
raruta
raruta
Mamica admin.
Mamica admin.

Varsta : 43
Localizare : PISCU
Job/Fun : bibliotecar scolar
Stare de spirit : vesela,energica , comunicativa
Despre noi : Rares-Valentin este minunea pe care am asteptat-o ceva timp. Acum el este centrul universului nostru.
Inscriere : 29/10/2008
Nr. mesaje : 6082

Sus In jos

Echipa copilasi poznasi  te asculta .... - Pagina 2 Empty Re: Echipa copilasi poznasi te asculta ....

Mesaj Scris de oltea Joi Iul 30, 2009 3:20 am

am o nelamurire: cum se dau si cum se primesc multumiri?
oltea
oltea
Mamica moderator
Mamica moderator

Varsta : 55
Localizare : brasov
Job/Fun : cel mai nou job al meu: mami / sudoku
Stare de spirit : ok
Inscriere : 05/01/2009
Nr. mesaje : 2419

Sus In jos

Echipa copilasi poznasi  te asculta .... - Pagina 2 Empty Re: Echipa copilasi poznasi te asculta ....

Mesaj Scris de oltea Vin Iul 31, 2009 6:37 pm

am vazut ca a aparut butonul "merci" dar nu in toate topicurile.
oltea
oltea
Mamica moderator
Mamica moderator

Varsta : 55
Localizare : brasov
Job/Fun : cel mai nou job al meu: mami / sudoku
Stare de spirit : ok
Inscriere : 05/01/2009
Nr. mesaje : 2419

Sus In jos

Echipa copilasi poznasi  te asculta .... - Pagina 2 Empty Re: Echipa copilasi poznasi te asculta ....

Mesaj Scris de raruta Vin Iul 31, 2009 6:59 pm

Eu nu l-am vazut pana acum Oltea!
raruta
raruta
Mamica admin.
Mamica admin.

Varsta : 43
Localizare : PISCU
Job/Fun : bibliotecar scolar
Stare de spirit : vesela,energica , comunicativa
Despre noi : Rares-Valentin este minunea pe care am asteptat-o ceva timp. Acum el este centrul universului nostru.
Inscriere : 29/10/2008
Nr. mesaje : 6082

Sus In jos

Echipa copilasi poznasi  te asculta .... - Pagina 2 Empty Re: Echipa copilasi poznasi te asculta ....

Mesaj Scris de oltea Vin Iul 31, 2009 7:01 pm

raruta a scris:Eu nu l-am vazut pana acum Oltea!

nici eu nu-l vazusem si de aceea intrebam de el, pentru ca multumiri am vazut ca se primesc si se dau. am gasit numai in topicul "Hai sa discutam despre stirile zilei!". O mai fi si in altele, dar nu am timp sa caut in toate. eu am crezut ca va fi in toate sau macar in majoritatea.
oltea
oltea
Mamica moderator
Mamica moderator

Varsta : 55
Localizare : brasov
Job/Fun : cel mai nou job al meu: mami / sudoku
Stare de spirit : ok
Inscriere : 05/01/2009
Nr. mesaje : 2419

Sus In jos

Echipa copilasi poznasi  te asculta .... - Pagina 2 Empty Re: Echipa copilasi poznasi te asculta ....

Mesaj Scris de mioara Vin Sept 11, 2009 4:22 pm

dupa fiecare comentariu pistat creste numarul de puncte.ce este cu aceste puncte? Echipa copilasi poznasi  te asculta .... - Pagina 2 574316
mioara
mioara
Mamica noua
Mamica noua

Varsta : 41
Localizare : zimnicea
Job/Fun : -
Stare de spirit : vesela
Despre noi : -
Nume poznas : -
Inscriere : 31/07/2009
Nr. mesaje : 13

Sus In jos

Echipa copilasi poznasi  te asculta .... - Pagina 2 Empty Re: Echipa copilasi poznasi te asculta ....

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum