Bine ati venit pe forumu nostru plin de culoare si voie buna.
Pentru a ne ajuta sa ne marim comunitatea va rugam sa va inregistrati !
O zi buna va doresc pe forum si succes la cat mai multe posturi.

Atentie, nu folositi Internet Explorer 6-7 [ nici 8 nu ar trebui, dar merge ] , folositi Mozilla pentru o buna vizualizare a forumului.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bine ati venit pe forumu nostru plin de culoare si voie buna.
Pentru a ne ajuta sa ne marim comunitatea va rugam sa va inregistrati !
O zi buna va doresc pe forum si succes la cat mai multe posturi.

Atentie, nu folositi Internet Explorer 6-7 [ nici 8 nu ar trebui, dar merge ] , folositi Mozilla pentru o buna vizualizare a forumului.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Conectare

Mi-am uitat parola

Admin on-line
Mihaela

Ana Maria

Cine este conectat?
În total sunt 4 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 4 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 141, Mar Feb 01, 2011 3:33 am
Ultimele subiecte
» IMBRACAMINTE COPII IMPORT THAILANDA HAINE ARAMIS
bb cu mami in pat sau in patut? - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Iun 28, 2011 10:49 am Scris de tavibkk

» ce am gatit azi
bb cu mami in pat sau in patut? - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Iun 07, 2011 8:09 pm Scris de ShopKids

» Haine copii
bb cu mami in pat sau in patut? - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Iun 07, 2011 7:48 pm Scris de ShopKids

» Bijuterii UNICAT - realizate manual
bb cu mami in pat sau in patut? - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Mai 30, 2011 4:35 pm Scris de eOti

» Premiatii concursului
bb cu mami in pat sau in patut? - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Mai 10, 2011 2:26 pm Scris de sandy

» Alexia-Diana Basceanu
bb cu mami in pat sau in patut? - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Mai 10, 2011 2:26 pm Scris de sandy

» hainute copii de firma outlet si second hand
bb cu mami in pat sau in patut? - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Mai 09, 2011 5:56 am Scris de ianismagazin

» Album MARA
bb cu mami in pat sau in patut? - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Mai 04, 2011 7:34 pm Scris de teodoraion

» La Multi Ani Ana!!
bb cu mami in pat sau in patut? - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Apr 19, 2011 2:38 am Scris de alinagherman

» 3 lucruri care ne sperie
bb cu mami in pat sau in patut? - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Apr 06, 2011 10:37 pm Scris de sandy

Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Stiri

Terapie on-line


New sponsor










handmade,sourire des couleurs,zambetul culorilor
bb cu mami in pat sau in patut? - Pagina 3 2466r05


Sponsori


bb cu mami in pat sau in patut?

+21
ANDREEA BANICA
madamio
lucaciu claudia
rucsandra
paul_A
alinagherman
celina74
GeorgianaGog
oltea
yoanici
manolecarmen
gabi_gino2005
capbunvivi
brunetik
florares
narcy
raruta
Madyelena
alyna
madalina
Mihaela
25 participanți

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

bb cu mami in pat sau in patut? - Pagina 3 Empty Re: bb cu mami in pat sau in patut?

Mesaj Scris de narcy Lun Mar 02, 2009 3:38 am

nu am leganat-o deloc pe picioare. adoarme cu noi si porma o pun in patutul ei
narcy
narcy
Mamica cea mai tare
Mamica cea mai tare

Varsta : 41
Localizare : BRAILA
Job/Fun : andreea ingerasul mamii
Stare de spirit : FERICITA SI IUBITA
Nume poznas : mami-Narcisa
tati:Paul
puiul nostru:Andreea
Inscriere : 28/10/2008
Nr. mesaje : 3802

Sus In jos

bb cu mami in pat sau in patut? - Pagina 3 Empty Re: bb cu mami in pat sau in patut?

Mesaj Scris de raruta Dum Mar 08, 2009 10:49 pm

Rares doarme cu noi in pat
raruta
raruta
Mamica admin.
Mamica admin.

Varsta : 43
Localizare : PISCU
Job/Fun : bibliotecar scolar
Stare de spirit : vesela,energica , comunicativa
Despre noi : Rares-Valentin este minunea pe care am asteptat-o ceva timp. Acum el este centrul universului nostru.
Inscriere : 29/10/2008
Nr. mesaje : 6082

Sus In jos

bb cu mami in pat sau in patut? - Pagina 3 Empty Re: bb cu mami in pat sau in patut?

Mesaj Scris de rucsandra Lun Mar 09, 2009 12:15 am

andrei are 1 an si 2 luni si doarme in patut
a fost o incapatanare a mea sa nu il invat cu noi in pat
si cred ca asa e cel mai bine si pt copil si pt mami si tati :(
rucsandra
rucsandra
Mamica cu experienta
Mamica cu experienta

Varsta : 40
Localizare : mioveni
Job/Fun : imi place sa ma joc cu fiul meu
Stare de spirit : o mama fericita
Nume poznas : rucsandra si andrei daniel tudor
Inscriere : 04/01/2009
Nr. mesaje : 392

Sus In jos

bb cu mami in pat sau in patut? - Pagina 3 Empty Re: bb cu mami in pat sau in patut?

Mesaj Scris de raruta Lun Mar 09, 2009 2:28 pm

Asa este Rucsandra.este foarte bine. Si eu tot asa am vrut sa procedez cu Rares isa nu mi-a iesit1
raruta
raruta
Mamica admin.
Mamica admin.

Varsta : 43
Localizare : PISCU
Job/Fun : bibliotecar scolar
Stare de spirit : vesela,energica , comunicativa
Despre noi : Rares-Valentin este minunea pe care am asteptat-o ceva timp. Acum el este centrul universului nostru.
Inscriere : 29/10/2008
Nr. mesaje : 6082

Sus In jos

bb cu mami in pat sau in patut? - Pagina 3 Empty Re: bb cu mami in pat sau in patut?

Mesaj Scris de brunetik Dum Mar 15, 2009 3:32 pm

Seara a inceput sa adoarma singurica dupa ce isi bea lapticul, ziua leganata pe picioare,......si dupa ce adoarme o pun in patut..
brunetik
brunetik
Mamica cu greutate
Mamica cu greutate

Varsta : 44
Localizare : PLOIESTI
Job/Fun : CALCULATOR, PLIMBARLILE....SI COPIII.
Stare de spirit : O MAMICA FERICITA DE PRINTESA .
Inscriere : 25/11/2008
Nr. mesaje : 2687

Sus In jos

bb cu mami in pat sau in patut? - Pagina 3 Empty Re: bb cu mami in pat sau in patut?

Mesaj Scris de yoanici Lun Mar 16, 2009 3:20 am

Of ,ce greu trebuie sa va fie cu bb pe picioare. A avut si soacra-mea o tentativa de a il invata pe picioare dar nu l-am mai lasat cu ea in camera cand trebuia sa faca nani.Asa ca adoarme singurel in patut.
yoanici
yoanici
Mamica cu greutate
Mamica cu greutate

Varsta : 46
Localizare : braila
Job/Fun : baietelul meu
Stare de spirit : fericita
Nume poznas : IOANA SI BB ANDREI
Inscriere : 02/02/2009
Nr. mesaje : 2441

Sus In jos

bb cu mami in pat sau in patut? - Pagina 3 Empty Re: bb cu mami in pat sau in patut?

Mesaj Scris de alinagherman Lun Mar 16, 2009 8:39 pm

Si eu l-am leganat de pe la 4 luni pana la 1 an. S-a dezvatat foarte repede.......stateam langa el...chiar daca adormea mai greu...acum adoarme singur in patut cu toate becurile stinse
alinagherman
alinagherman
Mamica moderator
Mamica moderator

Varsta : 41
Localizare : Iasi
Job/Fun : fun
Stare de spirit : vesela
Nume poznas : Fabian Mihai si Eduard Stefan
Inscriere : 11/01/2009
Nr. mesaje : 2018

Sus In jos

bb cu mami in pat sau in patut? - Pagina 3 Empty Re: bb cu mami in pat sau in patut?

Mesaj Scris de brunetik Lun Mar 16, 2009 10:25 pm

bravo lor...
brunetik
brunetik
Mamica cu greutate
Mamica cu greutate

Varsta : 44
Localizare : PLOIESTI
Job/Fun : CALCULATOR, PLIMBARLILE....SI COPIII.
Stare de spirit : O MAMICA FERICITA DE PRINTESA .
Inscriere : 25/11/2008
Nr. mesaje : 2687

Sus In jos

bb cu mami in pat sau in patut? - Pagina 3 Empty Re: bb cu mami in pat sau in patut?

Mesaj Scris de lucaciu claudia Vin Mar 20, 2009 12:03 am

Cel mic doarme cu mine in pat iar cel mare cu sotul,nu e un lucru f bun dar asta e,trece!
lucaciu claudia
lucaciu claudia
Mamica noua
Mamica noua

Varsta : 47
Localizare : cluj napoca
Job/Fun : cu bebe acasa
Stare de spirit : vesela
Inscriere : 26/01/2009
Nr. mesaje : 187

Sus In jos

bb cu mami in pat sau in patut? - Pagina 3 Empty Re: bb cu mami in pat sau in patut?

Mesaj Scris de madamio Vin Mar 20, 2009 12:44 am

Mada nu a vrut sa doarma deloc in patut,in patut tinem pamersi,hainute,incaltaminte,el doarme cu mine de cand l am nascut
madamio
madamio
Mamica cu experienta
Mamica cu experienta

Varsta : 42
Localizare : braila
Job/Fun : deocamdata,cea mai mare preocupare a mea este baietelul meu scump Madalin,mami/Mioara,tati/Marius
Stare de spirit : sunt o mamica fericita
Inscriere : 28/10/2008
Nr. mesaje : 371

Sus In jos

bb cu mami in pat sau in patut? - Pagina 3 Empty Re: bb cu mami in pat sau in patut?

Mesaj Scris de brunetik Lun Mar 23, 2009 6:18 pm

e rau si asa...k nu l-ai invatat in patut..
brunetik
brunetik
Mamica cu greutate
Mamica cu greutate

Varsta : 44
Localizare : PLOIESTI
Job/Fun : CALCULATOR, PLIMBARLILE....SI COPIII.
Stare de spirit : O MAMICA FERICITA DE PRINTESA .
Inscriere : 25/11/2008
Nr. mesaje : 2687

Sus In jos

bb cu mami in pat sau in patut? - Pagina 3 Empty Re: bb cu mami in pat sau in patut?

Mesaj Scris de ANDREEA BANICA Sam Mai 23, 2009 11:54 pm

Noi....dupa ce am lasat patutul la mamaie la tara vreo 2 saptamani, am ramas DE TOT amandoua in patul mare si astfel tati e nevoit sa doarme...pe unde apuca
ANDREEA BANICA
ANDREEA BANICA
Mamica noua
Mamica noua

Varsta : 47
Localizare : VOLUNTARI
Job/Fun : Asigurari
Stare de spirit : HAPPINESS & LOVELY MOMMY
Nume poznas : Anita e mami fericita a lui Bianca Maria, care are 3 anisori
Inscriere : 07/02/2009
Nr. mesaje : 44

http://parfumurifmcosmetics.wordpress.com/

Sus In jos

bb cu mami in pat sau in patut? - Pagina 3 Empty Re: bb cu mami in pat sau in patut?

Mesaj Scris de alinagherman Dum Mai 24, 2009 3:26 am

Fabian are o saptamana de cand doarme singur in camera lui...inca in patut....nu stiu cand o sa-l pot lasa singur in patul mare si mai asteptam
alinagherman
alinagherman
Mamica moderator
Mamica moderator

Varsta : 41
Localizare : Iasi
Job/Fun : fun
Stare de spirit : vesela
Nume poznas : Fabian Mihai si Eduard Stefan
Inscriere : 11/01/2009
Nr. mesaje : 2018

Sus In jos

bb cu mami in pat sau in patut? - Pagina 3 Empty Re: bb cu mami in pat sau in patut?

Mesaj Scris de m23luiza Lun Mai 25, 2009 3:49 pm

Robert doarme in patutul lui, dar care e lipit de patul nostru... Pana la 1 an si 2 luni a dormit cu mine in pat, pentru ca il alaptam si era foarte obositor sa-l iau si-apoi sa-l pun iar in patulul lui.... In aceasta vara vreau sa-i fac camera lui si sa incerc sa-l conving sa doarma acolo ...
m23luiza
m23luiza
Mamica cu experienta
Mamica cu experienta

Varsta : 45
Localizare : Galati, Romania
Job/Fun : mamica
Stare de spirit : buuuna
Despre noi : Eu sunt Luiza, mami a lu' Robert Gabriel care are 1 an si 8 luni
Nume poznas : Luiza, mami a lui Robert, nascut pe 13 martie 2007
Inscriere : 10/11/2008
Nr. mesaje : 346

Sus In jos

bb cu mami in pat sau in patut? - Pagina 3 Empty Re: bb cu mami in pat sau in patut?

Mesaj Scris de oltea Lun Iul 20, 2009 2:13 am

Unde doarme bebe - in patul parintilor sau in al lui?

de Otilia Ignat


bb cu mami in pat sau in patut? - Pagina 3 190289l-202x0-w-7c9b69c9

MAI MULT DESPRE: bebelus, copii, parinti, patut, somn

Mamele, in special, si parintii, in general, stiu ca locul in care doarme bebelusul este o problema. Daca in primele luni de viata este relativ simplu, pentru ca bebe nu are nici un fel de pretentii, incepand cu varsta de un an si jumatate, lucrurile se complica, pentru ca cel mic vrea sa doarma in patul parintilor. Momentul de criza apare in jurul varstei de un an sau dupa ce copilul reuseste sa coboare din patutul lui si sa urce in al vostru.

Patul familiei


Nu exista o statistica exacta a parintilor care dorm, in pat, cu copilul lor. Insa numarul lor este mare sau, cel putin, mai mare decat al copiilor care dorm singuri. Bebelusul ajunge in patul parintilor din cele mai diferite motive: pentru ca este bolnav, pentru ca mama este obosita si este mai usor ca micutul sa fie langa ea, pentru ca cel mic doarme mai bine si asa mai departe.

Daca prichindelul a dormit o noapte in patul vostru, noaptea urmatoare trebuie sa ramana la el in patut, pentru ca aceasta situatie sa nu devina un obicei. Dupa doua nopti petrecute la rand in patul vostru, deja riscati ca micutul sa nu mai vrea sa doarma la el in patut.

Indeamna-l sa doarma singur


Daca cel mic accepta sa doarma singur, este bine (mai ales pentru voi) ca aceasta sa fie regula. Trebuie sa ai grija, deoarece micutul se poate strecura extrem de usor, inainte ca tu sa-ti dai seama, la tine in pat, si sa ramana acolo.

Lasa o lumina aprinsa, lasa usa intre voi deschisa, stai cu el pana adoarme, indeamna-l sa doarma cu o jucarie preferata. Toate acestea sunt solutii prin care il poti face pe cel mic sa capete incredere in el si sa doarma bine, singur, in camera lui.

Este indicat ca prichindelul sa doarma cu parintii?


Despre daca este bine sau nu ca micutul sa doarma cu parintii pana la varste destul de mari, patru-cinci ani, parerile sunt impartite. Insa cei care afirma ca nu este un lucru indicat se refera doar la dezavantajele pe care trebuie sa le suporte parintii.

S-a demonstrat ca, daca cel mic doarme cu parintii, constant, este mult mai echilibrat emotional, se dezvolta mai bine, este mult mai sigur pe el, nu se teme, nu are cosmaruri, iar legatura afectiva intre parinti si copil este foarte puternica, atat in copilarie, adolescenta, cat si mai tarziu, la maturitate.

De asemenea, s-a constatat faptul ca, la un moment dat, micutul pleaca singur din patul parintilor si accepta, foarte usor, sa doarma nu doar singur, ci si intr-o alta camera.

bb cu mami in pat sau in patut? - Pagina 3 968469lViata de cuplu


Este evident ca are de suferit. Copilul care doarme in acelasi pat cu mama si tatal sau reprezinta o mare incercare pentru viata sexuala a parintilor lui... Si, totodata, este un motiv bun pentru a pune imaginatia parintilor la treaba.

Daca nu puteti face dragoste in pat, deoarece micutul doarme langa voi, puteti incerca locuri inedite, cum ar fi canapeaua din sufragerie, masa din bucatarie, cada sau orice alt loc care va surade.

Cand va dormi cel mic singur?


Daca prichindelul a dat de gustul dormitului in patul parintilor, nu va pleca de aici decat in jurul varstei de cinci-sase ani. In momentul in care isi va descoperi independenta, va dori sa doarma singur.

In cazul in care mutarea in patul lui se produce in mod brutal sau cel mic este, pur si simplu, alungat din dormitorul parintilor, copilul poate suferi un traumatism manifestat printr-un regres general, similar celui in care in viata familiei apare un alt copil. Este posibil ca prichindelul sa se inchida in sine sau sa refuze sa vorbeasca.

Mutarea in camera si in patul prichindelului trebuie sa se realizeze cu tact si rabdare, dar cu fermitate. Pentru un copil obisnuit sa doarma cu parintii, solitudinea din timpul noptii reprezinta un traumatism, asa ca este necesara foarte multa rabdare si diplomatie.

Nou-nascutul trebuie sa doarma singur


Trebuie mentionat faptul ca nou-nascutul trebuie sa doarma singur, in camera parintilor, dar in patutul lui. Un bebelus este foarte putin mobil, mai ales in primele patru luni de viata, astfel incat riscul de a se sufoca in patul parintilor, din cauza paturii sau a pernelor, este mare. De asemenea, in situatia in care bebelusul doarme in patul parintilor, exista pericolul de a fi lovit in timpul noptii, ceea ce poate duce la consecinte nefaste pentru un copil de varste foarte mici.

sursa: http://www.eva.ro/casa-si-familie
oltea
oltea
Mamica moderator
Mamica moderator

Varsta : 55
Localizare : brasov
Job/Fun : cel mai nou job al meu: mami / sudoku
Stare de spirit : ok
Inscriere : 05/01/2009
Nr. mesaje : 2419

Sus In jos

bb cu mami in pat sau in patut? - Pagina 3 Empty Re: bb cu mami in pat sau in patut?

Mesaj Scris de alinagherman Lun Iul 20, 2009 4:05 am

foarte interesant....fabi acum doarme singur in camera lui si ma bucur ca adoarme singur ...ii dau laptele si plec ...bineinteles dupa ce-l pup si ii spun noapte buna
alinagherman
alinagherman
Mamica moderator
Mamica moderator

Varsta : 41
Localizare : Iasi
Job/Fun : fun
Stare de spirit : vesela
Nume poznas : Fabian Mihai si Eduard Stefan
Inscriere : 11/01/2009
Nr. mesaje : 2018

Sus In jos

bb cu mami in pat sau in patut? - Pagina 3 Empty Re: bb cu mami in pat sau in patut?

Mesaj Scris de oltea Lun Iul 20, 2009 2:50 pm

foarte bine. asa este cel mai bine, copilasul sa faca nani in patutul lui.
oltea
oltea
Mamica moderator
Mamica moderator

Varsta : 55
Localizare : brasov
Job/Fun : cel mai nou job al meu: mami / sudoku
Stare de spirit : ok
Inscriere : 05/01/2009
Nr. mesaje : 2419

Sus In jos

bb cu mami in pat sau in patut? - Pagina 3 Empty Re: bb cu mami in pat sau in patut?

Mesaj Scris de brunetik Lun Iul 20, 2009 2:52 pm

si alexya doarme in patutul ei.....
brunetik
brunetik
Mamica cu greutate
Mamica cu greutate

Varsta : 44
Localizare : PLOIESTI
Job/Fun : CALCULATOR, PLIMBARLILE....SI COPIII.
Stare de spirit : O MAMICA FERICITA DE PRINTESA .
Inscriere : 25/11/2008
Nr. mesaje : 2687

Sus In jos

bb cu mami in pat sau in patut? - Pagina 3 Empty Re: bb cu mami in pat sau in patut?

Mesaj Scris de oltea Lun Iul 20, 2009 2:53 pm

inseamna ca ia invat-o bine brunetik. stiu mamici care dorm cu fetitele si cand ajung acestea in clasa I.
oltea
oltea
Mamica moderator
Mamica moderator

Varsta : 55
Localizare : brasov
Job/Fun : cel mai nou job al meu: mami / sudoku
Stare de spirit : ok
Inscriere : 05/01/2009
Nr. mesaje : 2419

Sus In jos

bb cu mami in pat sau in patut? - Pagina 3 Empty Re: bb cu mami in pat sau in patut?

Mesaj Scris de m23luiza Lun Iul 20, 2009 4:51 pm

Si Robert doarme in patutul lui... doar ca la noi in camera... Am varuit si asteptam sa vina mobila pentru camera lui si apoi va dormi la el in camera... Sper sa reusesc aceasta recere!
m23luiza
m23luiza
Mamica cu experienta
Mamica cu experienta

Varsta : 45
Localizare : Galati, Romania
Job/Fun : mamica
Stare de spirit : buuuna
Despre noi : Eu sunt Luiza, mami a lu' Robert Gabriel care are 1 an si 8 luni
Nume poznas : Luiza, mami a lui Robert, nascut pe 13 martie 2007
Inscriere : 10/11/2008
Nr. mesaje : 346

Sus In jos

bb cu mami in pat sau in patut? - Pagina 3 Empty Re: bb cu mami in pat sau in patut?

Mesaj Scris de oltea Lun Iul 20, 2009 5:08 pm

m23luiza a scris:Si Robert doarme in patutul lui... doar ca la noi in camera... Am varuit si asteptam sa vina mobila pentru camera lui si apoi va dormi la el in camera... Sper sa reusesc aceasta recere!

fain. cu ceva rabdare o sa reusesti si trecerea.
vezi ca am lasat un articol despre amenajarea camerei bebelusului la 0-1 ani. poate te inspiri. sau poate ne lasi noua idei acolo.
oltea
oltea
Mamica moderator
Mamica moderator

Varsta : 55
Localizare : brasov
Job/Fun : cel mai nou job al meu: mami / sudoku
Stare de spirit : ok
Inscriere : 05/01/2009
Nr. mesaje : 2419

Sus In jos

bb cu mami in pat sau in patut? - Pagina 3 Empty Re: bb cu mami in pat sau in patut?

Mesaj Scris de m23luiza Lun Iul 20, 2009 7:04 pm

Ei... la noi o sa fie ceva simplu, pentru ca am deja canapeaua... O sa-i iau un sifonier si cateva rafturi pt jucarii... Amenajarea propriuzisa o sa o facem peste 2-3 ani, cand o sa fie si fratiorul destul de mare ca sa stea amandoi in aceasi camera...
Oricum, mercic mult de sfaturi :)
m23luiza
m23luiza
Mamica cu experienta
Mamica cu experienta

Varsta : 45
Localizare : Galati, Romania
Job/Fun : mamica
Stare de spirit : buuuna
Despre noi : Eu sunt Luiza, mami a lu' Robert Gabriel care are 1 an si 8 luni
Nume poznas : Luiza, mami a lui Robert, nascut pe 13 martie 2007
Inscriere : 10/11/2008
Nr. mesaje : 346

Sus In jos

bb cu mami in pat sau in patut? - Pagina 3 Empty Re: bb cu mami in pat sau in patut?

Mesaj Scris de GeorgianaGog Joi Iul 23, 2009 6:49 am

Briana doarme cu noi in pat desi are patul ei lipit de al nostru insa nu vrea..vrea sa ne simta pe noi si k o luam in brate

GeorgianaGog
Mamica efervescenta
Mamica efervescenta

Varsta : 36
Localizare : PITESTI
Job/Fun : plimbarile
Stare de spirit : happy
Nume poznas : mami Georgiana& bebe Briana
Inscriere : 04/01/2009
Nr. mesaje : 617

Sus In jos

bb cu mami in pat sau in patut? - Pagina 3 Empty Re: bb cu mami in pat sau in patut?

Mesaj Scris de oltea Joi Iul 23, 2009 7:42 pm

GeorgianaGog a scris:Briana doarme cu noi in pat desi are patul ei lipit de al nostru insa nu vrea..vrea sa ne simta pe noi si k o luam in brate

acum pare simpatic. mai incolo va fi mai greu, mai ales pentru voi.
oltea
oltea
Mamica moderator
Mamica moderator

Varsta : 55
Localizare : brasov
Job/Fun : cel mai nou job al meu: mami / sudoku
Stare de spirit : ok
Inscriere : 05/01/2009
Nr. mesaje : 2419

Sus In jos

bb cu mami in pat sau in patut? - Pagina 3 Empty Re: bb cu mami in pat sau in patut?

Mesaj Scris de m23luiza Joi Iul 23, 2009 8:41 pm

Da, si eu zic la fel, cu cat inainteaza in varsta, cu atat va fi mai greu sa-i dezveti... Eu sper sa reusesc cu Robert... Sa-l atrag cumva catre camera lui...
m23luiza
m23luiza
Mamica cu experienta
Mamica cu experienta

Varsta : 45
Localizare : Galati, Romania
Job/Fun : mamica
Stare de spirit : buuuna
Despre noi : Eu sunt Luiza, mami a lu' Robert Gabriel care are 1 an si 8 luni
Nume poznas : Luiza, mami a lui Robert, nascut pe 13 martie 2007
Inscriere : 10/11/2008
Nr. mesaje : 346

Sus In jos

bb cu mami in pat sau in patut? - Pagina 3 Empty Re: bb cu mami in pat sau in patut?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum